Sportovní masáž

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 16 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 18)

6500 

Rekvalifikační kurz sportovní masáž vám poskytne během 150 hodin nezbytnou teorii i praxi pro práci sportovního maséra. Rekvalifikace je zakončena certifikátem MŠMT ČR. Absolvujte akreditovaný masérský kurz v Ostravě. Úhradu kurzu může zajistit Úřad práce.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Rekvalifikační kurz SPORTOVNÍ MASÁŽ

akreditovaný MŠMT ČR

Výuka probíhá v Ostravě v akreditovaném vzdělávacím zařízení MINALT, s.r.o.  Obsahem rekvalifikace na maséra je nezbytná teoretická i praktická část. Čeká vás příjemně strávený čas v moderně zrekonstruovaných prostorách, kde neschází šatna, sociální zařízení, sprcha včetně zázemí (lednička, mikrovlnná trouba, zásobníky na vodu). Nebude chybět ani drobné občerstvení.

Po úspěšném splnění zkoušky obdržíte osvědčení o získání odborné způsobilosti pro výkon masérské činnosti. Uplatnění najdete ve fitness a wellness centrech, salonech, v sociální sféře nebo si můžete otevřít vlastní masérské studio. Získané znalosti můžete předávat dále i jako odborný poradce.
Rekvalifikací sportovní masér to nemusí skončit. Své obzory si můžete rozšiřovat na dalších kurzech. Můžete se zaměřit na španělské masáže, tlakové masáže či měkké techniky.

Lektoři

Během akreditovaného masérského kurzu v Ostravě se setkáte s jedněmi z nejlepších lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Můžete od nich očekávat srozumitelný výklad doplněný o praktické znalosti, ochotu odpovídat a pomáhat.

Pro koho je kurz určen

Přemýšlíte o tom, že se stanete masérem a nevíte jak začít? Rekvalifikační kurz masér pro sportovní a rekondiční masáž je určený pro úplné začátečníky. Účastnit se jej mohou absolventi středních škol (min. dvouleté učiliště). Nemusíte mít žádné předchozí vzdělání v oboru. Kurz je ideální pro vás, co přemýšlíte o změně zaměření a cítíte, že práce maséra je to pravé.

Vědomosti, které nabudete během výuky, uplatníte i v běžném životě.
Základní znalosti anatomie a fyziologie vám pomohou upravit nejen špatné pohybové návyky.

Možnost úhrady přes ÚP

Registrovaní na úřadu práce mohou za jistých podmínek rekvalifikační masérský kurz absolvovat zdarma. Při vyplňování přihlášky na rekvalifikaci stačí vyplnit do poznámek zkratku ÚP a dále se držet popsaného postupu.

osvedceni pro absolventy rekvalifikacniho maserskeho kurzuPo absolvování obdržíte certifikát

Kurz je uzavřen zkouškou profesní kvalifikace NSK – kvalifikace Sportovní masáž. Obdržené Osvědčení je Vaší vstupenkou do světa profesionálních masérů. Své místo najdete v masérských studiích, centrech či ve vlastním podniku.  Součástí Osvědčení je potvrzení EUROPASS, který získává každý účastník se zdárně ukončenou kvalifikační zkouškou. Rekvalifikační kurz je veden pod udělenou Akreditací MŠMT ČR pod Č.j.: MSMT-39194/2020-2/455.

Vše o rekvalifikačním kurzu sportovní masér

Délka kurzu: 150 hodin

Termíny konání:

 •  5.11.2021 – 19.12.2021 – Časový harmonogram: Výuka probíhá každý pátek od 15:30 – 20:00 a každou sobotu a neděli od 9:00 – 16:20

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava – Třebovice

Cena kurzu zahrnuje

 • manuálz rekvalifikačního masérského kurzu sportovní masáže - praxe
 • spotřebu olejů, emulzí
 • dezinfekční prostředky
 • zkoušku profesní kvalifikace NSK – Sportovní masáž
 • kupón na slevu 300,- Kč na nákup skládacího masážního lehátka

Podmínky přijetí

 • dosažení 18 let
 • dosažení středního odborného, úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání (maturita nebo výuční list – kopii dokladu dokládáte na začátku kurzu)
 • dobrý zdravotní stav (jak psychický, tak fyzický) – v případě pochybností potvrzuje lékař
 • morální předpoklady pro práci maséra
 • trestní bezúhonnost v oblasti mravnostních deliktů
 • dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince

Co s sebou

 • přezůvky
 • prostěradlo
 • ručník, osušku
 • psací potřeby
 • bílé převlečeníPořadatel: IČ: 27845486

Další informace

Termín konání

5.11.2021 – 19.12.2021

18 recenzí Sportovní masáž

 1. Hodnocení 5 z 5

  Honza

  Kurz jsem absolvoval v prázdninovém běhu a můžu s čistým svědomím říct, že jsem byl nadšený. Ochotný a přátelský přístup lektorů, plus se nás sešla skvělá parta. Určitě to pro mě nebyl poslední kurz v Shiatsu centru 🙂

 2. Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

  Kurz sportovní masáže v Schiatsucentru je na 100% nejlepší na Severní Moravě. Pokud jste tady víc už nehledejte:)
  Každý čas kurzu je bohatě naplněn, naučí Vás perfektně vykonávat maserské tahy. Naučí anatomii těla. Vše nenásilnou formou. Věnují se na plno. Řeč je hlavně o p. Petře a v neposlední řadě o p. Grigovi( ten se staral o zpestření kurzu novým poznatky v jiných odvětí maserského světa)
  Děkuji a znova přijdu na jiný kurz.

 3. Zuzka (ověřený vlastník)

  Kurzy Minaltu jsou skvělé, mohu doporučit.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Karel Petr

  Souhlasím s Monikou, nejlepší rozhodnutí. Tady jsem se cítil opravdu jako klient. Potkal jsem úžasné lidi různého věku a zkušeností, ale hlavně skvělou partu nadšenců. Výborná forma výuky a precizní přístup lektorky Petry, která je profesionál na svém místě. Dokáže vše trpělivě, kvalitně vysvětlit a naučit každého, kdo se chce naučit. Paní doktorka Tichopádová svá témata přednáší skvělou, zábavnou a pro všechny přijatelnou formou. O spokojenosti svědčí i fakt, že se nás několik přihlásilo na další doplňkové kurzy z široké nabídky. Moc děkuji za tuto příležitost nahlédnout do světa masáží.
  Těším se na příště.

 5. Hodnocení 5 z 5

  Monika K. (ověřený vlastník)

  Nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat 🙂 Poznala jsem úžasné lidičky. Super parta, se kterou se velice dobře spolupracovalo. Paní Tichopadová je velice pozitivní a příjemný člověk, který dokáže naučit i to, co jsem si myslela, že nejde 😀 K lektorce Petře nemám co dodat, prostě člověk na správném místě! Moc děkuji za tuto zkušenost, už jsem prihlasena na další kurzy a moc se těším 🙂

 6. Hodnocení 5 z 5

  Katka (ověřený vlastník)

  Výborný kurz, vše na jedničku, sešla se bezva parta lidiček a hlavně super lektorka Petra. Děkuji a určite se vrátím na další kurzy.

 7. Hodnocení 5 z 5

  Pawelek (ověřený vlastník)

  Na začátku to vypadalo že se to snad ani nedá za tak krátký čas všechno naučit…; poslední den před zkouškami jsme všichni masírovali se zavázanýma očima… PARÁDA!!! Některé svaly, o kterých jsem ani nevěděl, teď umím i latinsky !!! (jó paní doktorka Tichopádová přednáší skvěle !!) Lektoři v čele s Petrou úžasní, majitel Grig extra klasa ! Navíc se sešla bezva parta lidí, ku podivu bez nějakého trotla, což je v dnešní době celkem nevídané 😀 O tom, že je škola Minalt super svědčí i to, že většina z našeho kurzu se již přihlásila hromadně na jiný kurz na této škole… to mluví za vše.
  Sportovního maséra na této škole tedy vřele doporučuji !!!
  vaya con Dios !!!

 8. Hodnocení 5 z 5

  Leňa (ověřený vlastník)

  Bylo to nejlepší mé rozhodnutí přijít do kurzu do tohoto úžasného profesionalniho centra…..bezva lektorka Petra, bezva parta, vynikajici firma výuky…. vrátím se zpatky na další vzdělávání ….

 9. Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

  S kurzem jsem naprosto spokojena a mohu jen a jen doporučit. Kdo máte zájem, strach a starosti všedního dne nechte doma a jděte do toho! Bylo to super!

 10. Hodnocení 5 z 5

  Zako (ověřený vlastník)

  Mohu doporučit, všechno skvěle. Určitě jsem u Vás nebyl naposledy. 🙂

 11. Hodnocení 5 z 5

  Lukáš (ověřený vlastník)

  Z meho pohledu naprosta spokojenost, nemam co vytknout. A jako bonus nabizeji spoustu dalsich navazujicich kurzu pro rozsireni obzoru.

 12. Hodnocení 5 z 5

  Martin

  Zdravím Všechny. S kurzem jsem byl naprosto spokojen. Jak teoretická část tak i praktická byla výborně připravena, logická a posloupně sestavena. Opakování technik masáží bylo zopakováno dostatečně natolik, aby absolventi kurzu byli připraveni pro praxi. No a prostředí velice příjemné a pohodové. Díky moc, zejména lektorce Petře V.

 13. Michal

  Mohu doporučit, super kurz se super lektory. Byla sranda a taky super kolektiv..zdravím Vás všechny. Těším se na další.

 14. Hodnocení 5 z 5

  Gabka (ověřený vlastník)

  Skvělý kurz, skvělí lektoři 🙂 Velice příjemné prostředí a přístup. Ráda se vracím na další kurzy.
  Jsem ráda, že jsem se na tento kurz přihlásila právě sem. Určitě všem moc doporučuji.

 15. Hodnocení 5 z 5

  Radek

  Skvělí školitelé ! Velká spokojenost s kurzem a věřím, že se brzy opět uvidíme.

 16. Hodnocení 5 z 5

  Karolína

  Tento kurz je naprosto úžasný, dal mi mnohé. Zejména zde najdete mnoho úžasných, pozitivních lidí, jak ze stran lektorů, tak i ze strany řad účinkujících se. Na kurzech nechybí sranda, empatie či pochopení. Všichni jsou velmi vstřícní a milí lidé. Kromě ostatních věcí jsem se zde naučila mnoho informací a užitečných rad nejen do profese, ale i do života. Upřímně doufám, že mě cesty života jednou přivedou zpátky, třeba při vykonávání dalšího kurzu.

 17. Hodnocení 5 z 5

  Petra

  Kurz, se mi moc líbil, chytlo mně to a pokračuji dalšími nadstavbovymi kurzy. Velice dobře je zpracovaná metodika kurzu, každý kdo chce kurz udělá, protože přesně ví co mu dělá problém a může se naučit ?

 18. Hodnocení 5 z 5

  Miroslav Zembol

  Se všemi kurzy jsem byl vždy spokojen. Milý a vstřícní lektoři.
  Mistr Greg je užasný člověk s velkými schopnostmi. Jsem moc rád,že jsem vás našel a těším se vždy na další setkání.
  Mirek Zembol

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *