Sportovní masér/masérka

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 33 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 42)

7500 

Rekvalifikační kurz sportovní masáž vám poskytne během 150 hodin nezbytnou teorii i praxi pro práci sportovního maséra. Rekvalifikace je zakončena certifikátem MŠMT ČR. Absolvujte akreditovaný masérský kurz v Ostravě. Úhradu kurzu může zajistit Úřad práce.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Rekvalifikační kurz SPORTOVNÍ MASÉR/MASÉRKA

akreditovaný MŠMT ČR

Výuka probíhá v Ostravě v akreditovaném vzdělávacím zařízení MINALT, s.r.o.  Obsahem rekvalifikace na maséra je nezbytná teoretická i praktická část. Čeká vás příjemně strávený čas v moderně zrekonstruovaných prostorách, kde neschází šatna, sociální zařízení, sprcha včetně zázemí (lednička, mikrovlnná trouba, zásobníky na vodu). Nebude chybět ani drobné občerstvení.

Po úspěšném splnění zkoušky dle NSK (není součástí ceny kurzu), obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace – Sportovní masér/masérka. Uplatnění najdete ve fitness a wellness centrech, salonech, v sociální sféře nebo si můžete otevřít vlastní masérské studio.
Rekvalifikací sportovního maséra/masérky to nemusí skončit. Své obzory si můžete rozšiřovat na dalších kurzech. Můžete se zaměřit na španělské masáže, tlakové masáže či měkké techniky.

Lektoři

Během akreditovaného masérského kurzu v Ostravě se setkáte s lektory s mnohaletou praxí v oboru. Můžete od nich očekávat srozumitelný výklad doplněný o praktické znalosti, ochotu odpovídat a pomáhat.

Pro koho je kurz určen

Přemýšlíte o tom, že se stanete masérem a nevíte jak začít? Rekvalifikační kurz masér/masérka je určený pro úplné začátečníky. Účastnit se jej mohou zájemci i se základním vzděláním. Nemusíte mít žádné předchozí vzdělání v oboru. Kurz je ideální pro vás, co přemýšlíte o změně zaměření a cítíte, že práce maséra je to pravé.

Vědomosti, které nabudete během výuky, uplatníte i v běžném životě.
Základní znalosti anatomie a fyziologie vám pomohou upravit nejen špatné pohybové návyky.

Možnost úhrady přes ÚP

Registrovaní na úřadu práce mohou za jistých podmínek rekvalifikační masérský kurz absolvovat zdarma. Při vyplňování přihlášky na rekvalifikaci stačí vyplnit do poznámek zkratku ÚP a dále se držet popsaného postupu.

Vše o rekvalifikačním kurzu sportovní masér/masérka

Rekvalifikační kurz je veden pod udělenou akreditací MŠMT ČR pod Č.j.: 25256/2023-2
Délka kurzu: 152 hodin

Obsahem kurzu je:
1. Anatomie –  úvod do anatomie, názvosloví, stavba a funkce tkání. Anatomie opěrného i pohybového systému, fyziologie vnitřních orgánů.
2. Teorie masáží – indikace a kontraindikace masáží, druhy a způsoby masáží, jejich užití v praxi, rozdělení masážních prostředků podle typu masáže, účinných látek a fyzikálních vlastností.
3. Praktická výuka masáží –  v rámci praktické výuky se budeme věnovat jednotlivým sestavám: masáž zad, masáž dolních končetin, masáž horních končetin, šíje, hrudníku a břicha. Dbáme především na správně a efektivní provedení, stejné tak i postoj u masérského stolu, aby masér nebyl v průběhu masáže vyčerpán či jej samotného nezačalo něco bolet:)
4. Základy psychologie – získáte základní dovednosti pro přístup ke klientům a budete si jistější v komunikaci s nimi.
5. První pomoc – první pomoc je nutné využít v ojedinělých případech, proto tomuto tématu je věnován závěr kurzu. Součástí výuky jsou modelové situace, a to nejen při resuscitaci.

Termíny konání:

 • 17. 5. 2024 – 30. 6. 2024 – Časový harmonogram: Výuka probíhá každý pátek od 15:30 – 20:00 a každou sobotu a neděli od 9:00 – 16:20

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava – Třebovice

Cena kurzu zahrnuje

 • manuálz rekvalifikačního masérského kurzu sportovní masáže - praxe
 • spotřebu olejů, emulzí v rámci výuky
 • dezinfekční prostředky v rámci výuky
 • podrobné video masérských sestav (sportovní masáž), které si natáčí sami účastníci kurzu
 • sleva ve výši 500,– Kč na masérské lehátko typ PROSPORT 2 – viz https://www.minalt.com/cz/?search=on&q=prosport

Podmínky přijetí

 • dosažení 18 let
 • dobrý zdravotní stav (jak psychický, tak fyzický)
 • morální předpoklady pro práci maséra
 • trestní bezúhonnost v oblasti mravnostních deliktů – výpis z rejstříku trestů
 • dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince
 • potvrzené lékařské potvrzení. Ke stažení ZDE: Lékařské potvrzení

Co s sebou

 • přezůvky
 • prostěradlo
 • ručník, osušku
 • psací potřeby
 • bílé převlečení

Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte:  Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

V ceně tohoto kurzu není zkouška profesního kvalifikace NSK!!! 
Zkouška z profesní kvalifikace je zpoplatněna částkou 2000,– Kč a koná se poslední sobotu a neděli v termínu stanového kurzu.

osvedceni pro absolventy rekvalifikacniho maserskeho kurzu

Tato částka není součástí ceny kurzu a je hrazena cca 14 dní před termínem zkoušky!!!
Na zkoušku NSK v rámci rekvalifikačního kurzu prosím NEPODÁVEJTE přihlášku zvlášť – bude Vám předána fyzicky cca 14 dní před termínem.


Obdržené Osvědčení o získání profesní kvalifikace je pak Vaší vstupenkou k otevření živnosti, a tím pádem i do světa profesionálních masérů. Své místo najdete v masérských studiích, centrech či ve vlastním podniku.  Součástí Osvědčení je potvrzení EUROPASS, který získává každý účastník se zdárně ukončenou kvalifikační zkouškou. 

Pořadatel: IČ: 27845486

Další informace

Termín konání

17.5.2024 – 30.6.2024

42 recenzí Sportovní masér/masérka

 1. Hodnocení 5 z 5

  Helena Kotisová (ověřený vlastník)

  Tento kurz nadmíru splnil má očekávání a jsem nadšená z přístupu všech lektorů. Zjistila jsem, že se stále ještě mohu naučit něco nového a použít to ve svém životě. Lektoři byli milí a profesionální, rádi nám poradili a vždy to bylo s úsměvem. A to mám ráda 🙂 .
  Navíc jsem se seznámila s partou skvělých lidí, na které budu ráda vzpomínat a věřím, že jsme se neviděli naposledy.
  Děkuji !!!!

 2. Hodnocení 5 z 5

  Adéla Horváthová

  S kurzem jsem byla naprosto spokojená. Profesionální a hlavně lidský přístup všech lektorů. Z kurzu si odnáším opravdu hodně vědomostí a za to děkuji! 🙂

 3. Edit (ověřený vlastník)

  Nejen tento kurz, ale celá škola Shiatsu centrum, ostatní kurzy- a že jich je bohatá nabídka, zázemí, lektoři, laskavý přístup, krásná energie, naprostá profesionalita, bohaté zkušenosti… to vše lze vřele doporučit.
  Zažijte, nebudete litovat. Budete nadšeni, a rádi se znovu vracet, neb takto výjimečné je vzácností.
  S velkou úctou, láskou a vděčností děkuji za každý okamžik a skvělou výuku.
  Děkuji
  Mgr.Grigor Levi Minasjan
  Petra Vavřiňáková
  Bc.Dominik Garnol
  i všem ostatním profesionálním lektorům.
  Děkuji, že jsem mohla čas s vámi (za)žít ❤️

 4. Hodnocení 5 z 5

  Pavla Foitziková

  Moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit kurzu Sportovní masér/masérka. Všechny víkendy strávené v Minaltu byly úžasné. Naši lektoři jsou tam, kde mají být, dělají svou práci rádi a je to znát. Přístup všech byl profesionální, ale taky pohodový a empatický.Kurz mě obohatil nejen o znalosti, ale taky o skvělou partu lidí. Musím říct, že jsem se během kurzu tak nasmála, že se z toho budu ještě pár dní zotavovat😂 takže díky, díky, díky

 5. Hodnocení 5 z 5

  Marta Blaštíková (ověřený vlastník)

  Tento kurz byl parádní, ostatně jako všechny kurzy v tomto středisku. Vždycky se sejdou úžasní účastníci i lektoři. Za mě velká spokojenost a díky celému týmu organizátorů a lektorů🙂

 6. Hodnocení 5 z 5

  Marek Holba (ověřený vlastník)

  Tento kurz můžu jen doporučit. Vzpomínám na všechny lektory, kteří byli úžasní a skvělí, kteří dokázali předat spoustu užitečných informací a osobních zkušeností k nezaplacení. A myslím i na ostatní účastníky, se kterými jsem si po sedm týdnů mohl užít spoustu masáží v milé a přátelské atmosféře. Bylo mi se všemi fajn, Marek

 7. Hodnocení 5 z 5

  Jakub Mrozovsky (ověřený vlastník)

  Musím uznat že 7 týdnu uteklo jako voda ale to tak vždy utíká když jsou kolem vás úžasní lidi a báječni lektoři 😊 tímhle bych chtěl poděkovat opravdu moc naší skvělé lektorce Petře za krásný zážitek ze nás naučila a připravila skvělé na zkoušky. Ještě jednou moc děkuji a už se nemůžu dočkat dalšího kurzu 😊

 8. Martin Tomšů (ověřený vlastník)

  Koncem února jsem dodělal kurz Sportovní masér a můžu jen doporučit vynikající lidičky jsem potkal, skvělá atmosféra a velmi skvělí lektoři. Ještě jednou moooc děkuji Petře a Dominikovy za jejich hodiny učení z jejich výkladu si hodně člověk donese i domů a lépe si zapamatuje učivo určite plánuju dalši kurzy tak já můžu vřele doporučit

 9. Lucka

  Dnešním dnem,kurz úspěšně dokončen a už teď mi chybí naše skvělá parta lidí co se na kurzu sešla.Všichni pozitivně naladění se stejným cílem a motivací.Moc děkuji za tento kurz a za skvělý přístup lektorů Petry a Dominika,kteří nám předali všechny potřebné informace a maximálně se nám věnovali.Velmi příjemné bylo také setkání s p.Grigem,který nám ukázal,jak krásné a smysluplné toto povolání může být,pokud se to umí.Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další kurzy v Shiatsu centru.♥️
  Určitě doporučuji,tak neváhejte,neuděláte chybu!

 10. Hodnocení 5 z 5

  Nikča (ověřený vlastník)

  Jsem moc ráda , že jsem absolvovala kurz sportovní masáže právě v Shiatsu. Bylo to poučné, zábavné, inspirující . Peťa jako hlavní lektor s pohodovým , individuálním přístupem . Určitě to nebyl můj poslední kurz u Vás. Jako velmi přínosné hodnotím setkání s Grigem, který přidal spoustu příběhů ze světa nejen masáží.

 11. Štěpánka (ověřený vlastník)

  Kurz sportovní masáž, Listopad/Prosinec 2022

  Jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Čekala jsem obyčejný masérský kurz a ani ve snu by mě nenapadlo, že kromě spousty nových zkušeností získám i tolik skvělých nových přátel, kolik srandy zažiju a jak se na každou hodinu budu těšit. Nejdřív jsem váhala s přihlášením, ale teď bych nejradši vrátila zpět a dala si to jednou celé znovu. Všechno učivo bylo pečlivě, jasně ale nenásilnou formou vysvětleno a masáže si člověk prostě užívá. Takovou parádní partu na jednom místě přeji poznat každému.

 12. Hodnocení 5 z 5

  Martina Kobelová (ověřený vlastník)

  Jsem neskutečně ráda, že se mi naskytla tahle příležitost, kurz doporučuji všem, kteří se o tohle zajimají a chtějí zkusit zase něco nového. Petra a Domča byli užasní, zažili jsme spoustu srandy, sešli jsme se v tak úžasném kolektivu až mi bylo líto, že to končí. Těším se na další kurzy. Děkuji moc

 13. Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

  Nechci psát jen chválu ale jinak to nejde. Profi přístup, super zázemí, skvělý kolektiv… Ráda se sem vrátím!

 14. Katka Kramářová (ověřený vlastník)

  Jedno z mých nejlepších rozhodnutí v mém životě, a to po všech stránkách. Kurz na profesionální úrovni, „paní učitelka“ Petra vše skvěle vysvětlí, ukáže, naučí. Dominik, který učil anatomii, první pomoc apod., taky skvělý. Oba kromě toho velmi humorní :-), hodiny byly záživné :-). A jako třešnička na dortu naprosto skvělá parta. Do posledního človíčka jsme si všichni sedli bez ohledu na věkové rozdíly, tolik jsme se nasmáli, všechno spolu prožívali. Bylo to fakt super. Člověku bylo až líto, že to skončilo. Určitě půjdu na další kurzy!

 15. Káča (ověřený vlastník)

  Nejlepší rozhodnutí v mém životě..Petra je boží a Domča k tomu přidal jen třešničku na dortu.K tomu všemu 14 tak úžasných lidí,že o tom se člověku ani nezdálo..Za mě top!!!🍀

 16. Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Filáková (ověřený vlastník)

  Moje nejlepší rozhodnutí, skvělá příprava a vedení celého kurzu. Skvělá parta lidí, báječná nálada a atmosféra. sedm víkendů plných smíchů, radosti a samozřejmě vzdělávání. Šlo to samo. já se určitě vrátím na další vzdělávání. Můžu jen doporučit

 17. Zdeňka (ověřený vlastník)

  Kurz sportovní masáže v Shiatsu centu MINALT vřele doporučuji. Informace uvedené v popisu kurzu přesně odpovídají skutečnosti. Chci tímto poděkovat za profesionální přístup lektorů, kteří nám předali cenné praktické a teoretické znalosti v přátelské a rodinné atmosféře.

 18. Hodnocení 5 z 5

  Marcela Šigutová (ověřený vlastník)

  Absolvovala jsem nedávno rekvalifikační kurz Sportovní masáž a mohu napsat jen to nejlepší. Vše bylo výborně zorganizované, připravené, lektoři jak na teorii (p. Dominik Garnol) tak na praxi (p. Petra Vavřiňáková) byli vždy skvěle naladěni, připraveni a dokázali nám předat přesně to, co jsme k úspěšnému zvládnutí závěrečných zkoušek potřebovali ( a spoustu informací navíc 🙂). Vřele doporučuji!!!!

 19. Hodnocení 5 z 5

  Markéta Šajnarová (ověřený vlastník)

  Akreditovaný kurz sportovní masáže byl opravdu skvělý, vedla ho paní Petra ,která byla vždy moc laskavá, milá a pod jejím vedením to byla zábava . Kurz obsahoval i anatomii, pod vedením Dominika, který nás naučil více než jsme potřebovali 🙂
  Mohu jen doporučit, byly to moc fajn 2 měsíce , určitě navštívím i doplňkové kurzy 🙂
  Kdo váháte, neváhejte a jděte do toho.
  Markéta

 20. Hodnocení 5 z 5

  Tomáš Nimráček (ověřený vlastník)

  Skvělý kurz pod vedením zkušených profesionálů. Vřele doporučuji

 21. Hodnocení 5 z 5

  Věra Zedničková (ověřený vlastník)

  Opět jsem udělala nejlepší rozhodnutí v mém životě, zúčastnila jsem se kurzů sportovní masér. 7 vikendu jsem strávila s úžasnou partou těch nejlepších lidiček a v této době je to pro mě čest a jsem jim za to vděčná. Poděkování patří úžasné lektorce p.Petře ,doktorce p.Tichopádové a panu majiteli a zároveň lektorovi p.Grigovi je to velice skromný a vzdělaný člověk. Prostě člověk
  na svém místě, jsem moc ráda, že jsem kurs dělala právě u Vás a už se těším na další ,na výběr je jich opravdu hodně, jak se dál vzdělávat. Moc vám děkuji Věra

 22. Hodnocení 5 z 5

  Věra (ověřený vlastník)

  Počátek kurzu byl pro mně velmi těžký, z důvodu vyhrocené rodinné situace. Uvažovala jsem o přerušení, avšak citlivý a velmi profesionální přístup vyučující p.Petry V. , která mně nad rámec svých pracovních povinností podpořila a přiměla myslet prioritně i na sebe, jsem kurz dokončila.
  Získala jsem tímto mnohem více, než jsem od kurzu očekávala a všem, kteří se chtěji něco nového naučit o masážích , nejen povrchně, kurz v těchto prostorách, ale především s těmito nadmíru profesionálními lektory , vřele doporučuji. Děkuji ještě jednou za plnohodnotně prožité dny a budu dál šířit s úctou to, co jste mně naučili. Věra

 23. Hodnocení 5 z 5

  Richard 🦊 (ověřený vlastník)

  Masérské rekvalifikační kurz „Sportovní masér“ Leden/Únor 2022. Na Shiatsu centrum jsem šel bez jakéhokoliv doporučení a informace, jaké toto školící centrum je. První den se nám představil jednatel p. Minesjan a naše lektorka p. Petra Vavřináková. Byl jsem trochu nervózní, ale měl jsem dobrý pocit. A ten mě nezklamal. Paní Petra byla po celou dobu kurzu příjemná, vtipná a věnovala se dle možností každému z nás. Naprostá profesionálka. Těšil jsem se na každou další lekci. I další účastníci kurzu byli skvělí a s p.Petrou jsme byli jak rodina. Nesmím zapomenout ani na lektora Dominika Garnola, který nás připravoval v oblasti stavby těla, svalů, orgánů a první pomoci. Jeho přednášky byly poučné, vtipné a hlavně odborné. Věděl o čem mluví a dokázal nám to krásné vysvětlit. Musím říct, že po poslední zkoušce jsem si ještě moc neuvědomoval, jak mi paní Petra, Dominik a ostatní ůčastníci kurzu budou chybět…
  Shiatsucentrum velmi doporučuji a sám už mám u nich vybráno další vzdělávání.

 24. Hodnocení 5 z 5

  Eva

  Dnes odcházím s platným certifikátem a cítím velkou vděčnost, že jsem si našla zrovna tuto školu. Chtěla jsem si udělat jen kurz sportovní masáže a vše předčilo mé očekávání. Díky lidskému přístupu a špičkové odbornosti určitě pokračuji s přihláškou na další nadstavbové kurzy v Minaltu. Děkuji za úžasných 7vikendu 🥰 Eva

 25. Hodnocení 5 z 5

  Honza

  Kurz jsem absolvoval v prázdninovém běhu a můžu s čistým svědomím říct, že jsem byl nadšený. Ochotný a přátelský přístup lektorů, plus se nás sešla skvělá parta. Určitě to pro mě nebyl poslední kurz v Shiatsu centru 🙂

 26. Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

  Kurz sportovní masáže v Schiatsucentru je na 100% nejlepší na Severní Moravě. Pokud jste tady víc už nehledejte:)
  Každý čas kurzu je bohatě naplněn, naučí Vás perfektně vykonávat maserské tahy. Naučí anatomii těla. Vše nenásilnou formou. Věnují se na plno. Řeč je hlavně o p. Petře a v neposlední řadě o p. Grigovi( ten se staral o zpestření kurzu novým poznatky v jiných odvětí maserského světa)
  Děkuji a znova přijdu na jiný kurz.

 27. Zuzka (ověřený vlastník)

  Kurzy Minaltu jsou skvělé, mohu doporučit.

 28. Hodnocení 5 z 5

  Karel Petr

  Souhlasím s Monikou, nejlepší rozhodnutí. Tady jsem se cítil opravdu jako klient. Potkal jsem úžasné lidi různého věku a zkušeností, ale hlavně skvělou partu nadšenců. Výborná forma výuky a precizní přístup lektorky Petry, která je profesionál na svém místě. Dokáže vše trpělivě, kvalitně vysvětlit a naučit každého, kdo se chce naučit. Paní doktorka Tichopádová svá témata přednáší skvělou, zábavnou a pro všechny přijatelnou formou. O spokojenosti svědčí i fakt, že se nás několik přihlásilo na další doplňkové kurzy z široké nabídky. Moc děkuji za tuto příležitost nahlédnout do světa masáží.
  Těším se na příště.

 29. Hodnocení 5 z 5

  Monika K. (ověřený vlastník)

  Nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat 🙂 Poznala jsem úžasné lidičky. Super parta, se kterou se velice dobře spolupracovalo. Paní Tichopadová je velice pozitivní a příjemný člověk, který dokáže naučit i to, co jsem si myslela, že nejde 😀 K lektorce Petře nemám co dodat, prostě člověk na správném místě! Moc děkuji za tuto zkušenost, už jsem prihlasena na další kurzy a moc se těším 🙂

 30. Hodnocení 5 z 5

  Katka (ověřený vlastník)

  Výborný kurz, vše na jedničku, sešla se bezva parta lidiček a hlavně super lektorka Petra. Děkuji a určite se vrátím na další kurzy.

 31. Hodnocení 5 z 5

  Pawelek (ověřený vlastník)

  Na začátku to vypadalo že se to snad ani nedá za tak krátký čas všechno naučit…; poslední den před zkouškami jsme všichni masírovali se zavázanýma očima… PARÁDA!!! Některé svaly, o kterých jsem ani nevěděl, teď umím i latinsky !!! (jó paní doktorka Tichopádová přednáší skvěle !!) Lektoři v čele s Petrou úžasní, majitel Grig extra klasa ! Navíc se sešla bezva parta lidí, ku podivu bez nějakého trotla, což je v dnešní době celkem nevídané 😀 O tom, že je škola Minalt super svědčí i to, že většina z našeho kurzu se již přihlásila hromadně na jiný kurz na této škole… to mluví za vše.
  Sportovního maséra na této škole tedy vřele doporučuji !!!
  vaya con Dios !!!

 32. Hodnocení 5 z 5

  Leňa (ověřený vlastník)

  Bylo to nejlepší mé rozhodnutí přijít do kurzu do tohoto úžasného profesionalniho centra…..bezva lektorka Petra, bezva parta, vynikajici firma výuky…. vrátím se zpatky na další vzdělávání ….

 33. Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

  S kurzem jsem naprosto spokojena a mohu jen a jen doporučit. Kdo máte zájem, strach a starosti všedního dne nechte doma a jděte do toho! Bylo to super!

 34. Hodnocení 5 z 5

  Zako (ověřený vlastník)

  Mohu doporučit, všechno skvěle. Určitě jsem u Vás nebyl naposledy. 🙂

 35. Hodnocení 5 z 5

  Lukáš (ověřený vlastník)

  Z meho pohledu naprosta spokojenost, nemam co vytknout. A jako bonus nabizeji spoustu dalsich navazujicich kurzu pro rozsireni obzoru.

 36. Hodnocení 5 z 5

  Martin

  Zdravím Všechny. S kurzem jsem byl naprosto spokojen. Jak teoretická část tak i praktická byla výborně připravena, logická a posloupně sestavena. Opakování technik masáží bylo zopakováno dostatečně natolik, aby absolventi kurzu byli připraveni pro praxi. No a prostředí velice příjemné a pohodové. Díky moc, zejména lektorce Petře V.

 37. Michal

  Mohu doporučit, super kurz se super lektory. Byla sranda a taky super kolektiv..zdravím Vás všechny. Těším se na další.

 38. Hodnocení 5 z 5

  Gabka (ověřený vlastník)

  Skvělý kurz, skvělí lektoři 🙂 Velice příjemné prostředí a přístup. Ráda se vracím na další kurzy.
  Jsem ráda, že jsem se na tento kurz přihlásila právě sem. Určitě všem moc doporučuji.

 39. Hodnocení 5 z 5

  Radek

  Skvělí školitelé ! Velká spokojenost s kurzem a věřím, že se brzy opět uvidíme.

 40. Hodnocení 5 z 5

  Karolína

  Tento kurz je naprosto úžasný, dal mi mnohé. Zejména zde najdete mnoho úžasných, pozitivních lidí, jak ze stran lektorů, tak i ze strany řad účinkujících se. Na kurzech nechybí sranda, empatie či pochopení. Všichni jsou velmi vstřícní a milí lidé. Kromě ostatních věcí jsem se zde naučila mnoho informací a užitečných rad nejen do profese, ale i do života. Upřímně doufám, že mě cesty života jednou přivedou zpátky, třeba při vykonávání dalšího kurzu.

 41. Hodnocení 5 z 5

  Petra

  Kurz, se mi moc líbil, chytlo mně to a pokračuji dalšími nadstavbovymi kurzy. Velice dobře je zpracovaná metodika kurzu, každý kdo chce kurz udělá, protože přesně ví co mu dělá problém a může se naučit ?

 42. Hodnocení 5 z 5

  Miroslav Zembol

  Se všemi kurzy jsem byl vždy spokojen. Milý a vstřícní lektoři.
  Mistr Greg je užasný člověk s velkými schopnostmi. Jsem moc rád,že jsem vás našel a těším se vždy na další setkání.
  Mirek Zembol

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *