Kosmetik/Kosmetička

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 16)

18600 

Nastartujte svou dráhu profesionální kosmetičky. Zapište se do akreditovaného rekvalifikačního kurzu Kosmetik/kosmetička. Rekvalifikace probíhá v Ostravě a je vhodná pro úplné začátečníky. Během 300 hod. získáte kompletní průpravu teorií i praxí pro práci v studiu či salonu nebo rozjezd vlastního podnikání. Možnost úhrady rekvalifikačního kurzu kosmetička přes úřad práce. CENA KURZU JE VČETNĚ ZKOUŠKY!!!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Rekvalifikační kurz kosmetik/kosmetička – akreditovaný MŠMT ČR

V rekvalifikačním kosmetickém kurzu získáte potřebné teoretické i praktické znalosti pro práci kosmetičky. Výuka probíhá v prostorách vzdělávacího střediska v Ostravě MINALT, s.r.o.

Můžete se těšit na velmi dobře vybavenou učebnu, ve které neschází kosmetické a epilační přístroje, vazapon, ozonizér, galvanická žehlička, lampy-lupy, lehátka a židle. Účastníci mají k dispozici i zařízení pro mezoterapii či kavitaci.

To vše, i mnohem více – seznámíte se s řadou přípravků pro péči o pleť různorodých firem jako je např.  For Life, Christin, Apis, Nobilis Thilia, Dax, Bielenda, M+H Míča – (SALOOS), Ryor, Syis, Primavera Andorrana.

Po skončení rekvalifikačního kurzu kosmetik/kosmetička a splnění závěrečné zkoušky získáte profesní kvalifikaci Kosmetik/Kosmetička, která vám otevře možnost další seberealizace.
Akreditace je udělena MŠMT ČR pod č.j. MSMT-14344/2023-2

Náplň kurzu

 • Poskytování poradenství v oblasti kosmetického ošetřování pleti
 • Posuzování stavu pleti
 • Poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, vizážistiky a barevné typologie
 • Provádění ruční kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu
 • Provádění povrchového čištění, napařování nebo změkčování pleti
 • Provádění hloubkového čištění pleti
 • Aplikace pleťových masek a zábalů – vč. alginátových masek
 • Odstraňování chloupků
 • Odbarvování chloupků, barvení řas a obočí
 • Provádění denního, večerního a fantazijního líčení
 • Vykonávání hygienicko-sanitární činnosti podle provozního řádu
 • Poučení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci, požární prevence, hygiena práce
 • Provádění vyúčtování služeb
 • Objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť

Lektoři

Výukou vás provedou špičkoví lektoři z mnohaletou praxí v oboru s bohatými zkušenostmi. Hodiny strávené u nás vám umožní skutečně uspět a udržet se ve světě podnikání. O naše účastníky jevíme zájem i po skončení kurzu a poskytujeme jim odborné poradenství.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro osoby starší 18 let – zdravotně způsobilý – potvrzeno lékařem. Dobrý psychický stav!!! Nutno dodat lékařské potvrzení – viz zde ke stažení Lékařské potvrzení, a to nejpozději v den nástupu!!

Rádi pečujete o druhé? Zajímáte se o aktuální trendy v líčení či kosmetice?
Chcete pracovat jako kosmetička nebo si otevřít vlastní kosmetické studio či salon? Pak je rekvalifikace na kosmetičku jako stvořená pro vás.

Využijte možnosti úhrady přes úřad práce

Jste-li registrovaní na Úřadu práce, můžete za jistých podmínek zažádat o uhrazení celého kurzu. Při vyplňování naší on-line přihlášky nezapomeňte do poznámek zapsat zkratku ÚP a dále postupovat dle popsaného postupu .

Po skončení obdržíte Osvědčení

Po úspěšném ukončení kurzu Kosmetik/kosmetička získáte Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.
Po splnění závěrečné zkoušky dle NSK (Národní soustava kvalifikací) obdržíte:
Osvědčení o profesní kvalifikaci 69-030-M – Kosmetik/kosmetička.
Tento dokument vás opravňuje provozovat živnost v oboru poskytování kosmetických služeb bez nutnosti garanta.

Vše o kvalifikačním akreditovaném kurzu kosmetik/kosmetička

Délka kurzu: 300 hodin

Termíny konání kurzu:
18.9.2024 – 1.12.2024

Časový plán – 4 dny v týdnu tj.

každá středa a pátek od 15.00 – 20 hod a každá sobota a neděle od 09.00 – 17 hod (přestávka na oběd 12.00 -13.00)

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, Ostrava

Cena kurzu zahrnuje

 • zkoušku z profesní kvalifikace dle NSK
 • kosmetické přípravky, dezinfekce v rámci školení v kosmetickém kurzu
 • 1x odličovací tampóny, 1x papírové kosmetické ubrousky
 • přednášky kosmetických společností a ukázka produktů
 • skripta

Co s sebou

 • přezůvky
 • pohodlné světlé (bílé) bavlněné oblečení na převlečení
 • psací potřeby
 • prostěradlo

 

Pořadatel: IČ: 05358302

Další informace

Termín konání

18.9.2024 – 1.12.2024

16 recenzí Kosmetik/Kosmetička

 1. Hodnocení 5 z 5

  Natálie Kuncová

  Když mi přišel upozorňující mail, že se otevírá nový termín na rekvalifikační kurz „kosmetička“, neváhala jsem a ihned jsem se zaregistrovala. A bylo to to nejlepší rozhodnutí. Obě lektorky, jak paní Jarka, tak paní Šárka jsou skvělé a profesionálky. Předaly nám své znalosti, tipy a plno rad k zařízení svého salónu a osobnímu přístupu ke klientkám. Taky jsem poznala mnoho skvělých žen, se kterými jsme stále v kontaktu. Jestli váháte, jestli je to dobrá volba, určitě se nebojte a běžte to alespoň zkusit a zjistíte, že jste to už měli udělat dávno a jít si plnit své sny.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Romana Varakina (ověřený vlastník)

  Perfektní kurz, velmi obsáhlý. Tím, že obě lektorky působí aktivně v kosmetice už dlouho, dokážou předat svým studentům mnoho zajímavých informací, mnohdy i víc, než by musely. Za což děkuju a těším se na další kurzy!

 3. Hodnocení 5 z 5

  Nikola (ověřený vlastník)

  Rekvalifikační kurz předčil má očekávání. Přístup lektorů byl vždy velmi vstřícný a přívětivý. Kurz mě nasměroval na novou životní cestu, za což budu Minaltu vždy vděčná. Paní Jaruška i paní Šárka se snažily nám předat spoustu vědomostí a hlavně zkušeností. Moc se mi líbil způsob výuky paní Jarušky, kdy jsme neustále opakovali a zároveň přidávali další a další vědomosti. Během studií na gymnáziu ani na VŠ jsem nenarazila na nikoho, kdo by byl jako vyučující tak dobrý jako tato paní lektorka. Střípky vědomostí, jež nám předávala paní Jaruška, se postupně skládaly k sobě a tvořily větší a větší mozaiku. Za mě opravdu velký dík.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Gabriela K. (ověřený vlastník)

  Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici a poslala přihlášku zrovna do Minaltu. Studium bylo plnohodnotné. Paní Jarka s námi trávila nejvíce času (obdivuji její trpělivost) je opravdu skvělý lektor. Skvělý přístup, spousta cenných informací, vím, že jsem připravena vykonávat tuto službu kvalitně. A v neposlední řadě, seznámila jsem se, se skvělou partou holek. Určitě doporučuji! Minalt je určitě ta správná volba,všichni jsou přátelští, vstřícní, prostě fajn.

 5. Hodnocení 5 z 5

  Jana Z. (ověřený vlastník)

  Na tento kurz jsem se přihlásila díky recenzním, které jsem zde četla a předčilo to mé očekávání. Opravdu kurz na vysoké úrovni, velice profesionální přístup všech lektorů, kteří předávají maximum svých znalostí a dovedností. Jako bonus a zpestření výukových hodin bylo také náhled do kurzu masáže (který je také v Minaltu k dispozici) a opravdu musím říct, že lepší kurz jsem si nemohla vybrat. Velké díky patří paní Jarušce, ale také všem ostatním lektorům, kteří tvořili velice přátelský kolektiv. Doporučuji a děkuji!

 6. Hodnocení 5 z 5

  Eva Z. (ověřený vlastník)

  Nejlepší investice je investice do vzdělání… plus přihášení do MINALTU – pak to platí dvojnásob! V průběhu celého kurzu jsem nevynechala žádnou lekci. Všechny hodiny byly velmi záživné, s obrovským množstvím cenných informací, které byly doplněny bohatými a letitými zkušenostmi z praxe obou lektorek. Děkuji tímto paní Jarušce a paní Šárce za vše co nás naučily, za důkladně připravený postup a vynikající formu výuky, rady a tipy během kurzu, trpělivost a v neposlední řadě i jejich humor, přístup a pochopení.😊 Velké dík patří i panu Minasjanovi a paní Vavřiňákové. Budu se těšit do dalšího navzujícího kurzu MINALTu.👍👍👍
  Děkuji Vám
  Eva

 7. Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

  Moc děkuji paní lektorce Jarušce a Šárce za to co mě ( nás) naučily. Jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla pro tento kurz právě v Minaltu. Profesionální přístup a skvělá atmosféra.

  Děkuji za všechno.

 8. Hodnocení 5 z 5

  Tereza H. (ověřený vlastník)

  Úžasný kurz kosmetiky, skvělé lektorky paní Jaruška a Šárka. Díky nim jsem dostala skvělou teorii a i praxi na kurzu. Chtěla bych všem v Minaltu poděkovat, že mě úspěšně dovedli ke zkoušce a dali mi ten nejlepší základ. Paní lektorky byly velmi milé, se vším hned poradily, vyprávěly příběhy z praxe a byly trpělivé. Hodně mě kurz bavil a i s ostatními na kurzu jsme skvěle všichni vycházeli. Určitě to není poslední kurz co jsem v Minaltu absolvovala. Ještě jednou moc děkuji.

 9. Hodnocení 5 z 5

  Denis

  Jsem velice ráda, že jsem se zúčastnila tohoto kurzu. Naučila jsem se tolik nových věcí a byla jsem v super kolektivu. Co se týče lektorek, lepší jsem si už nemohla přát, obě byli naprosto fajn. Kdybych mohla, zúčastnila bych se kurzu ještě jednou 🙂

 10. Hodnocení 5 z 5

  Veronika

  Kdyby existoval ovoce hvězdiček v hodnocení,, určitě bych použila ❤️

 11. Veronika

  Absolvovala jsem již druhý kurz v oblasti kosmetiky ,,velice doporučuji všem co máte zájem se zdokonalovat,nebo začít úplně od začátku,,děkuji paní Jarušce a Šárce za perfektní informace,jak už z praxe,tak teorie,vždy vyšly obě vstříc a poradily,v neposlední řadě za zprostředkování paní Peťce,která nás krásně provedla všemi informacemi z oblasti podnikání…Všem moc děkuji a přeji další spokojené absolventy❤️❤️❤️🌹

 12. Hodnocení 5 z 5

  Aneta Kráčmarová (ověřený vlastník)

  Jsem moc ráda, že jsem si tento rekvalifikační kurz vybrala. Odcházím s úspěšně zvládnutou zkouškou a pocitem, že jsem opravdu připravená na práci kosmetičky. Velmi musím ocenit profesionální přístup, jak lektorů, tak celé školy Minalt. Celý kurz doprovází příjemná přátelská atmosféra a jistota, že s čímkoliv se na lektory můžete obrátit a oni Vám pomohou, bude-li to v jejich silách.
  Tento kurz doporučuji na milion procent. Poznala jsem nové úžasné lidi a skvělé lektory, kteří jsou odborníci a vyznají se ve svém oboru.
  Celé škole Minalt přeji, ať má spoustu úspěšných a nadšených rekvalifikantů (stejně jako jsem jím byla já) a daří se všem ve všech ohledech života.
  Aneta Kráčmarová

 13. Lucie Horáková

  Měla jsem tu čest absolvovat dva rekvalifikační kurzy v oboru kosmetička, první v centru Ostravy a druhý v Minaltu. Úroveň a celkový přístup nelze vůbec srovnávat. S vědomostmi a „praxí“ z předešlého kurzu v Ostravě bych neměla odvahu začít podnikat.

  Tímto bych velice ráda poděkovala všem v Minaltu, kteří nás připravili jak prakticky tak teoreticky a poradili s administrativními zaležitostmi souvisejicími s otevřením živnosti. Jsme v kontaktu i nadále a vím, že pokud nastane situace, kdy budu potřebovat poradit, můžu se kdykoliv obrátit na lektorku, které rozhodně záleží na tom, aby se nám všem dařilo i po ukončení kurzu. Určitě bych neměnila a po úspěšném složení profesní zkoušky jsem se účastnila i doplňkových kurzu a také velká spokojenost.

  Vybírejte pečlivě, aby jste nepromarnili zbytečně čas i peníze jako já…
  Tento kurz doporučuji všemi deseti a klidně bych si ho i zopakovala.

  Všechny vás zdravím Lucka

 14. Hodnocení 5 z 5

  Martina Klosová (ověřený vlastník)

  O této firmě jsme se dozvěděla úplně náhodou…A ještě, že náhody existují?Začátkem září se mi začal plnit můj životní sen,kdy jsem podala přihlášku a zaplatila zálohu. Lepší kurz jsem si vybrat nemohla velmi vstřícní a ochotní lidé, naše lektorka paní Jaruška to je prostě člověk na správném místě,která opravdu vše naučí, vysvětlí, ukáže…výborný start do nového podnikatelského záměru. Jen tak dál…pořád na kurz vzpomínám a bylo mi líto,že to tak rychle uteklo…Jen tak dááál?

 15. Hodnocení 5 z 5

  Darina Třaslínová (ověřený vlastník)

  Na kosmetický kurz „kosmetička“v Minaltu jsem dostala doporučení od kamarádky, která tento kurz vMinaltu již absolvovala. Hned po přihlášení přišel milý mail, byla jsem o všem informována před zahájením kurzu mailem nebo telefonicky, všechny dotazy byly hned zodpovězeny.
  A od prvního do posledního dne se kurz odehrával ve velmi přátelské až rodinné, pohodové a veselé atmosféře. Lektorka Jaruška nás naučila vše jednoduchou formou, vše s námi dopodrobna probrala, uváděla příklady z praxe, HODNĚ JSME VŠE OPAKOVALI, NENÍ TO ŽÁDNÝ RYCHLOKURZ.
  Všichni v Minaltu jsou profesionálové svých oborů, vždy vstřícní, s dobrou náladou a ve všem nápomocni.
  Kurz uběhl rychle a ke konci došlo i na slzy, prostě jsme se všechny spolu zžily.
  I po kurzu jsem ve spojení s paní Jaruškou, která semnou probírá vše kolem otevření kosmetického salónku.
  VÍM, ŽE MÁM DOBRÝ ZÁKLAD A TO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ 🙂 děkuji všem a přeji hodně spokojených kosmetiček, masérů…
  Darina Třaslínová

 16. Lucie Franková

  Myslím , že lepší kurz jsem si vybrat nemohla…velice přátelská atmosféra a přitom profesionální přístup …za mě 5*… tímto chci všem s Minaltu poděkovat..nastartovala jsem novou kariéru v oboru kosmetika a dělám co jsem vždy chtěla..s pozdravem Lucie Franková

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *