Kosmetička

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 5)

15500 

Nastartujte svou dráhu profesionální kosmetičky. Zapište se do akreditovaného rekvalifikačního kosmetického kurzu. Rekvalifikace na kosmetičku probíhá v Ostravě a je vhodná pro úplné začátečníky. Během 300 hod. získáte kompletní průpravu teorií i praxí pro práci v studiu či salonu nebo rozjezd vlastního podnikání. Možnost úhrady rekvalifikačního kurzu kosmetička přes úřad práce.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Rekvalifikační kurz kosmetička – akreditovaný MŠMT ČR

V rekvalifikačním kosmetickém kurzu získáte potřebné teoretické i praktické znalosti pro práci kosmetičky. Výuka probíhá v prostorách vzdělávacího střediska v Ostravě MINALT, s.r.o.

Můžete se těšit na velmi dobře vybavené učebny, v kterých neschází kosmetické a epilační přístroje, vazapon, ozonizér, galvanická žehlička, lampy, lupy, lehátka a židle. Účastníci mají k dispozici i zařízení pro mezoterapii či kavitaci.

To vše, i mnohem více, se ve výuce naučíte používat jako profesionál. Seznámíte se s řadou přípravků pro péči o pleť různorodých firem jako je For Life, Christin, Apis, Nobilis Thilia, Dax, Bielenda, M+H Míča – (SALOOS), Ryor, Syis, Primavera Andorrana.

Po skončení rekvalifikačního kurzu kosmetička a splnění závěrečné zkoušky získáte profesní kvalifikaci Kosmetička, která vám otevře možnost další seberealizace. Akreditace je udělena MŠMT ČR pod č.j. 25039/2020-1/279.

Náplň kurzu

 • Obličejové masky - rekvalifikace na kosmetičkuPoskytování poradenství v oblasti kosmetického ošetřování pleti
 • Posuzování stavu pleti
 • Poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, vizážistiky a barevné typologie
 • Provádění ruční kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu
 • Provádění povrchového čištění, napařování nebo změkčování pleti
 • Provádění hloubkového čištění pleti
 • Aplikace pleťových masek a zábalů – vč. alginátových masek
 • Odstraňování chloupků
 • Odbarvování chloupků, barvení řas a obočí
 • Provádění denního, večerního a fantazijního líčení
 • Vykonávání hygienicko-sanitární činnosti podle provozního řádu
 • Poučení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci, požární prevence, hygiena práce
 • Provádění vyúčtování služeb
 • Objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť

Lektoři

Výukou vás provedou špičkoví lektoři z mnohaletou praxí v oboru s bohatými zkušenostmi  vedení rekvalifikačního kurzu Kosmetička. Hodiny strávené u nás vám umožní skutečně uspět a udržet se ve světě podnikání. O naše studenty jevíme zájem i po skončení kurzu a poskytujeme jim odborné poradenství.

Pro koho je kurz určen

Rádi pečujete o druhé? Zajímáte se o aktuální trendy v líčení či kosmetice?
Chcete pracovat jako kosmetička nebo si otevřít vlastní kosmetické studio či salon? Pak je rekvalifikace na kosmetičku jako stvořená pro vás.

Kurz je určen pro všechny starší 18 let s dokončeným středoškolským vzděláním (min. dvouleté učiliště), platným zdravotním průkazem pro práci v potravinářství a osoby, které nejsou a v minulosti nebyly trestně stíhány pro mravnostní delikty, dobrý psychický stav.

Využijte možnosti úhrady přes úřad práce

Jste-li registrovaní na Úřadu práce, můžete za jistých podmínek zažádat o uhrazení celého kurzu. Při vyplňování naší on-line přihlášky nezapomeňte do poznámek zapsat zkratku ÚP a dále postupovat dle popsaného postupu .

Po skončení obdržíte certifikát

Po úspěšném ukončení kurzu Kosmetička získáte Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu. Po splnění závěrečné zkoušky pod osobou NSK (Národní soustava kvalifikací) obdržíte profesní kvalifikaci 69-030-M – Kosmetička. Tento dokument vás opravňuje provozovat živnost v oboru poskytování kosmetických služeb bez nutnosti garanta.

Vše o kvalifikačním akreditovaném kurzu kosmetička

Délka kurzu: 300 hodin

Termíny konání kurzu:
12.1.2022 – 27.3.2022
nebo
6.4.2022-26.6.2022

Časový plán – 4 dny v týdnu tj.

každá středa a pátek od 15.00 – 20 hod.
A každá sobota a neděle od 09.00 – 17 hod (přestávka na oběd 12.00 -13.00)

Účastníci kurzu získají zdarma

 • závěrečnou zkoušku
 • kosmetické přípravky, dezinfekce v rámci školení v kosmetickém kurzu
 • 1x odličovací tampóny, 1x vlhčené ubrousky, 1x papírové kosmetické ubrousky
 • přednášky kosmetických společností a ukázka produktů

Co s sebou

 • přezůvky
 • pohodlné světlé (bílé) bavlněné oblečení na převlečení
 • psací potřeby
 • prostěradlo

 

Pořadatel: IČ: 05358302

Další informace

Termín konání

12.1.2022 – 27.3.2022, 6.4.2022 – 26.6.2022

5 recenzí Kosmetička

 1. Hodnocení 5 z 5

  Aneta Kráčmarová (ověřený vlastník)

  Jsem moc ráda, že jsem si tento rekvalifikační kurz vybrala. Odcházím s úspěšně zvládnutou zkouškou a pocitem, že jsem opravdu připravená na práci kosmetičky. Velmi musím ocenit profesionální přístup, jak lektorů, tak celé školy Minalt. Celý kurz doprovází příjemná přátelská atmosféra a jistota, že s čímkoliv se na lektory můžete obrátit a oni Vám pomohou, bude-li to v jejich silách.
  Tento kurz doporučuji na milion procent. Poznala jsem nové úžasné lidi a skvělé lektory, kteří jsou odborníci a vyznají se ve svém oboru.
  Celé škole Minalt přeji, ať má spoustu úspěšných a nadšených rekvalifikantů (stejně jako jsem jím byla já) a daří se všem ve všech ohledech života.
  Aneta Kráčmarová

 2. Lucie Horáková

  Měla jsem tu čest absolvovat dva rekvalifikační kurzy v oboru kosmetička, první v centru Ostravy a druhý v Minaltu. Úroveň a celkový přístup nelze vůbec srovnávat. S vědomostmi a „praxí“ z předešlého kurzu v Ostravě bych neměla odvahu začít podnikat.

  Tímto bych velice ráda poděkovala všem v Minaltu, kteří nás připravili jak prakticky tak teoreticky a poradili s administrativními zaležitostmi souvisejicími s otevřením živnosti. Jsme v kontaktu i nadále a vím, že pokud nastane situace, kdy budu potřebovat poradit, můžu se kdykoliv obrátit na lektorku, které rozhodně záleží na tom, aby se nám všem dařilo i po ukončení kurzu. Určitě bych neměnila a po úspěšném složení profesní zkoušky jsem se účastnila i doplňkových kurzu a také velká spokojenost.

  Vybírejte pečlivě, aby jste nepromarnili zbytečně čas i peníze jako já…
  Tento kurz doporučuji všemi deseti a klidně bych si ho i zopakovala.

  Všechny vás zdravím Lucka

 3. Hodnocení 5 z 5

  Martina Klosová (ověřený vlastník)

  O této firmě jsme se dozvěděla úplně náhodou…A ještě, že náhody existují?Začátkem září se mi začal plnit můj životní sen,kdy jsem podala přihlášku a zaplatila zálohu. Lepší kurz jsem si vybrat nemohla velmi vstřícní a ochotní lidé, naše lektorka paní Jaruška to je prostě člověk na správném místě,která opravdu vše naučí, vysvětlí, ukáže…výborný start do nového podnikatelského záměru. Jen tak dál…pořád na kurz vzpomínám a bylo mi líto,že to tak rychle uteklo…Jen tak dááál?

 4. Hodnocení 5 z 5

  Darina Třaslínová (ověřený vlastník)

  Na kosmetický kurz „kosmetička“v Minaltu jsem dostala doporučení od kamarádky, která tento kurz vMinaltu již absolvovala. Hned po přihlášení přišel milý mail, byla jsem o všem informována před zahájením kurzu mailem nebo telefonicky, všechny dotazy byly hned zodpovězeny.
  A od prvního do posledního dne se kurz odehrával ve velmi přátelské až rodinné, pohodové a veselé atmosféře. Lektorka Jaruška nás naučila vše jednoduchou formou, vše s námi dopodrobna probrala, uváděla příklady z praxe, HODNĚ JSME VŠE OPAKOVALI, NENÍ TO ŽÁDNÝ RYCHLOKURZ.
  Všichni v Minaltu jsou profesionálové svých oborů, vždy vstřícní, s dobrou náladou a ve všem nápomocni.
  Kurz uběhl rychle a ke konci došlo i na slzy, prostě jsme se všechny spolu zžily.
  I po kurzu jsem ve spojení s paní Jaruškou, která semnou probírá vše kolem otevření kosmetického salónku.
  VÍM, ŽE MÁM DOBRÝ ZÁKLAD A TO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ 🙂 děkuji všem a přeji hodně spokojených kosmetiček, masérů…
  Darina Třaslínová

 5. Lucie Franková

  Myslím , že lepší kurz jsem si vybrat nemohla…velice přátelská atmosféra a přitom profesionální přístup …za mě 5*… tímto chci všem s Minaltu poděkovat..nastartovala jsem novou kariéru v oboru kosmetika a dělám co jsem vždy chtěla..s pozdravem Lucie Franková

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *