KURZ – BRAZILSKÁ MADEROTERAPIE

12900 

Maderoterapie se stala celosvětovým synonymem pro Wood Therapy jako novou, revoluční masážní techniku.
Jedná se o terapii dřevem, která se praktikuje po staletí v orientálních zemích, kde terapeuti používali dřevo převážně pro léčebné účely. V Kolumbii byla v 90. letech vyvinuta nová, jedinečná metoda pro terapii dřevem. Terapeut propracoval nástroje dřeva s hladším povrchem a přizpůsobil jejich estetickým účelům.

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Brazilská maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva (baněk), které dělají terapii 100% přírodní. Skvělé ovlivňuje hubnutí a odstranění celulitidy.

Brazilská maderoterapie (brazilský lifting zadku) je ošetření na tvarování těla (zpevnění, hubnutí, liftingový účinek, push-up).
Jak již název napovídá, jedná se o terapii, která zahrnuje aplikaci dřevěných nástrojů (v tomto případě pohárů) různých velikostí, speciálně navržených tak, aby se přizpůsobily různým částem těla.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání . Díky brazilské Maderoterapii můžeme dosáhnout efektu kulatého a pevného zadečku a úzkého pasu.

Ošetření Brazilské Maderoterapie je navrženo tak, aby fungovalo na principu vysokého a nízkého tlaku pomocí vakua.
Toto ošetření je kombinací podtlakové a lymfodrenážní terapie dřevěných zvonů; proto působí na mnohem hlubší úrovni.

Brazilská maderoterapie je snadný a účinný způsob tvarování těla bez poškození pokožky nebo tkáně. Každý dřevěný kalíšek má specifické použití pro určitou oblast těla. Dřevěné nástroje pomáhají snižovat celulitidu a zároveň posilují tělo, zejména na stehnech a v oblasti zad. Proto je toto ošetření také známé jako nechirurgický brazilský lifting zadku.

V praxi každé sezení trvá asi 45–60 minut a od prvního sezení můžete vidět změny, i když pro uspokojivé výsledky doporučujeme celý cyklus 5-10 sezení. Počet potřebných cyklů/bloků ošetření bude záviset na klientovi.

Sada nástrojů pro ošetření brazilskou maderoterapií se skládá z pěti speciálně navržených dřevěných kalíšků různých velikostí, které vytvářejí podtlak na pokožce.

Výhody brazilské maderoterapie:
1. Odbourávání tukových buněk –odstranění kritických partií
2. Konturování těla alias brazilské zvedání -push up –zpevnění partií
3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž – tento proces také aktivuje lymfatický drenážní systém v našem těle. Lymfatický systém je zodpovědný za přesun veškeré zadržované vody a posílení funkce lymfatických uzlin. Tyto uzlinky jsou v první linii, pokud jde o boj proti virům, bakteriím a toxinům. Vyčištěním těchto uzlinek posilujeme náš imunitní systém a detoxikujeme naše těla, zlepšujeme naše celkové zdraví.
4. Zlepšená cirkulace – Brazilská maderoterapie začíná suchým kartáčováním těla s cílem připravit pokožku a svaly na ošetření. Poté terapeut aplikuje esenciální oleje s vlastnostmi a po masáži dřevěnými doplňky zahájí masáž rukou. Tento proces zahřeje svaly zlepšením krevního oběhu, mikrocirkulace a přípravou těla na aplikaci dřevěných nástrojů.
5. Zlepšené zdraví fascií – Vakuum umožňuje natažení pojivové tkáně – fascie a činí ji pružnější, elastickou, čímž umožňuje uvolňování zachycených toxinů, větší hydrataci a pružnost. Díky tomu jsou naše svaly méně náchylné na zranění, zlepšuje se naše pohyblivost a pomáhá zvládat chronickou bolest.
6. Okamžitý výsledek – Lymfatický systém pomocí podtlaku absorbuje větší množství lymfy, až o 20% větší množství, čímž je dosaženo účinné detoxikace organismu a okamžitého výsledku – výrazného úbytku centimetrů.

V ceně kurzu je:
5ks dřevěných zvonů – (Tyto zvony vytváří podtlak, kterým lehce stimulují lymfu, dochází k urychlení látkové výměny, odvádění přebytečné vody, odpadních látek a toxinů z těla).
1ks hladítko lymfy
1ks Olej
Certifikát

Naučíte se:
1.Aktivaci lymfatického systému pro brazilskou maderoterapii
2.Ruční drenáž
3. Vysoká informovanost – rady, typy, triky, postupy, nastavení služby, ceny a mnohem více
4. Praxi – konečně i někdo namasíruje vás, tak si to užijte naplno

KURZ TRVÁ 8 vyučovacích hodin

Termíny konání: Prozatím není stanoven termín
Časový plán: 9:00 – 17:00
(12:00 – 12:30 – polední pauza)

S sebou: přezůvky, převlečení, prostěradlo, 1 x osušku, 1x ručník, psací potřeby

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava Třebovice

 

Lektor: Renata Vyskočilová – mé kurzy jsou jako „škola hrou“ – odreagujete se, zasmějete se a opravdu na tento kurz nezapomenete.
Vždy jako lektora mě máte neustále k dispozici. Těším se na každého z Vás.

Pořadatel: IČ: 87580519

 

 

Pár slov o lektorce:
s maderoterapií  se seznámila doslova „na vlastní kůži“ a byla nadšená z extrémně rychle viditelných výsledků. Od r.2012  pracovala v oblasti estetické medicíny. V tomto oboru se našla, ale po čase chtěla něco více. Chtěla porozumět tělu, jako takovému. Jak je možné, že se snažíme jíst, cvičit a nehubneme? Poprvé  se tak dozvěděla o lymfatickém systému, který když nefunguje jak má, tak se opravdu můžeme snažit jak chceme a výsledky nejsou. Začala se této problematice věnovat a s ní nabalovat další školení a kurzy ke svému zdokonalení.
Pak ale na trh přišla MADEROTERAPIE, která právě vyřešila celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy, právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky Maderoterapie.
Dala si dohromady veškeré dovednosti a zkušenosti. A vytvořila tak nabídku profesionální osobní zaškolení maderoterapie, tak abych každé z Vás předala ty nejcennější informace a praxi k největšímu výsledku, které vedou ke spokojenosti Vašich budoucích klientek.
Školení je velmi detailně propracované a jednoduše pro každou z vás pochopitelné.
Těší se, že Vám  touto cestou může pomoci ke spokojeným klientkám, které se chtějí cítit hezčí a zdravější.

Další informace

Termín konání

19.2.2024

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “KURZ – BRAZILSKÁ MADEROTERAPIE”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *