KURZ – HLOUBKOVÁ MASÁŽ BŘICHA

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

3300 

Masáž břicha umožňuje eliminovat žilní a lymfatickou stagnaci, vede k normalizaci funkcí těchto orgánů a obnovení organismu jako celku bez použití nebo s použitím léků v malých množstvích.

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Stejně jako jakýkoli druh masáže, masáž břicha působí relaxačně, má regenerační účinky, posiluje naši vitalitu a má terapeutické účinky pro tělo.

Při masáži břicha ve skutečnosti pracujeme s energetickými proudy pěti hlavních systémů těla: 

1) cévních
2) lymfatických
3) nervových
4) šlacho-svalových
5) meridiánech

Unikátní technika masáže, kterou nabízíme, byla vypracována ruskými odborníky!!!

Masáž břicha je doporučována pro následující poruchy v těle:

• Čistí tělo od toxických látek a negativních emocí
• Chronická zácpa, poruchy trávení
• Kožní onemocnění, onemocnění dýchacích cest
• Nemoci ucha, krku, nosu, bolesti hlavy
• Ovlivňuje lymfatický systém břicha
• Pomáhá lidem s nadváhou, pomáhá při formováni postavy
• Zlepšuje krevní oběh
• Reguluje práci kardiovaskulárního systému
• Normalizuje menstruační cyklus, výkonnostní reprodukční systémy obecně, včetně funkce pro plodnost

Stovky let staré tradice různých národů mají ve své historii různé masážní metody, které jsou předávány z generace na generaci. Masáž břicha není výjimkou.
Například, cílem čínské masáže – osvobodit břicho od „zlých větrů“, k tomuto termínu v čínské medicíně podléhají všechny stavy napětí, energetických blokád a toxických problému, které mají tendenci se hromadit v břišní dutině – jako reakce na stresové situace.

V tibetské masáži břicha je velká pozornost věnována výběru olejů: horkých, teplých, nebo studených v závislosti na konstituci a zdravotního stavu klienta. Ve většině případů jsou samozřejmě preferovány horké nebo teplé oleje. Při masáži se používá série pohybů a technik, které uvolňují břišní svaly a umožňují masérovi proniknout po určité době bezbolestně do jater, ledvin a dokonce do svalů lemujících vnitřní povrch pánve, což je velmi důležité pro problémy v gynekologii a urologii.

Francouzský osteopat Jean-Pierre Barral vytvořil vlastní metodu – viscerální masáž vnitřních orgánů, kde je pozorován pohyb orgánů v komplexu díky jemné vibraci samotného orgánu – ledviny, játra, dvanácterník, slezina, žlučník a močový měchýř. Jak dirigent řídí orchestr , tak manuální terapeut poslouchá každý orgán odděleně a pomocí rukou obnovuje jemné vibrace orgánů.

Rusky profesor A. Ogulov vyvinul vlastní techniku – metodu na základě staroslovanské masáže vnitřních orgánů. V každém nemocném orgánu dochází k oslabení nervových vláken a spasmu cév. Výsledkem je nedostatečný příjem kyslíku, živin, žilní a lymfatická stagnace, slabý odliv metabolických produktů a vývoj patogenní mikroflóry.

Masáž břicha umožňuje eliminovat žilní a lymfatickou stagnaci, vede k normalizaci funkcí těchto orgánů a obnovení organismu jako celku bez použití nebo s použitím léků v malých množstvích.

Termín konání kurzu:
Prozatím není stanoven termín – Časový plán: sobota a neděle 9:00 – 16:00 (přestávka na oběd 12:00 – 13:00)

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00 Ostrava
Co s sebou: 1x prostěradlo, 1x ručník, osuška, pohodlné oblečení, přezůvky, psací potřeby – a dobrou náladu

Absolventi obdrží certifikát

Přednáší: Mgr. Grigor Levi Minasjan

Pořadatel: IČ 60766433

Další informace

Termín konání

23.3.2024 – 24.3.2024

3 recenze KURZ – HLOUBKOVÁ MASÁŽ BŘICHA

 1. Hodnocení 5 z 5

  Katka Pustková (ověřený vlastník)

  Kurz jsem si velmi užila a masáž dělám velmi ráda, oblíbila jsem ji jak já, tak mí klienti, kteří si ji užívají. A i když to není žádný med jak pro maséra, tak i pro klienta, výsledky jsou znát. Doporučuji!

 2. Hodnocení 5 z 5

  Jolana Dosedlová (ověřený vlastník)

  Zajímavý a výborně vedený kurz, ve kterém jde nejen o hloubku hmatů, ale i hloubku vnímání těla a pocitů klienta. Lektor Grigor je opravdu masér s velkým „M“. Vedl kurz v poklidném a radostném duchu, obohatil nás o mnoho cenných informací a zkušeností, byla z něj cítit opravdová Láska ke svému povolání.
  Jsem velmi ráda, že jsem se mohla tento druh masáže naučit. Těším se, až budu moci masáž nabídnout svým klientům. Věřím, že jim bude velkým přínosem na jejich cestě ke zdraví.
  Také děkuji Grigorovi i paní Petře za laskavou pozornost a skvělé zázemí.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Jana Urbánková (ověřený vlastník)

  Skvělý kurz, který předčil má očekávání. Masáž je opravdu hloubková a náročná pro maséra, takže se připravte na pořádný záběr 🙂 Nicméně informace a zkušenosti, které předává lektor jsou k nezaplacení, takže rychle zapomenete na námahu z masáže a užijete si příjemnou atmosféru a formu podání. Lektor je opravdu masérský virtuóz, to se v ČR moc nevidí.
  Jsem vděčná, že jsem se tuto techniku mohla naučit a budu ji moci jako dula a masérka předávat klientkám, které se připravují na početí, nechávají se opečovat po porodu a nebo prostě jen chtějí pečovat (nejen) o své ženské zdraví.
  Určitě DOPORUČUJI.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *