Sleva

KURZ – MADEROTERAPIE TĚLA

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

18920  12500 

Maderoterapie se stala celosvětovým synonymem pro Wood Therapy jako novou, revoluční masážní techniku.
Jedná se o terapii dřevem, která se praktikuje po staletí v orientálních zemích, kde terapeuti používali dřevo převážně pro léčebné účely. V Kolumbii byla v 90. letech vyvinuta nová, jedinečná metoda pro terapii dřevem. Terapeut propracoval nástroje dřeva s hladším povrchem a přizpůsobil jejich estetickým účelům.

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva (válečků), které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každeho klienta, který bojuje s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii.

Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení. Čili léčení dřevem.
Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodnění.

KURZ TRVÁ 8-9 HODIN – je vhodný i pro širokou veřejnost

Výsledky maderoterapie:
– Zpevnění kůže a podkoží
– Tvarování postavy (hubnutí
– Odstranění celulitidy
– Detoxikace lymfatického systému

 

 

 

 

Certifikovaný kurz obsahuje tři části výuky:
1.Lymfatický systém (lymfatická drenáž k nastartování proudění lymfy)
2.Celulitida a její stupně
3.Maderoterapie její účinky a praxe

 

 

 

 

 

 

 

V ceně kurzu:
1.  6 ks – certifikovaných madero pomůcek – viz foto
2. Odborná skripta + karty klienta
3. Certifikát

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny konání:
Prozatím není stanoven termín – časový plán: 9:00 – 17:00 (12:00 – 12:30 – polední pauza)

S sebou: přezůvky, převlečení, prostěradlo, 1 x osušku, 1x ručník, psací potřeby

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava Třebovice

 

Lektor: Renata Vyskočilová – Mé školení si užijete, je to škola hrou. Na prvním místě je úsměv a vstřícnost. Zasmějeme se, odreagujeme se a hned si potykáme. Uděláme si krásný den. Těším se na každého z Vás.

Pořadatel: IČ: 87580519

 

 

Pár slov o lektorce:
s maderoterapií  se seznámila doslova „na vlastní kůži“ a byla nadšená z extrémně rychle viditelných výsledků. Od r.2012  pracovala v oblasti estetické medicíny. V tomto oboru se našla, ale po čase chtěla něco více. Chtěla porozumět tělu, jako takovému. Jak je možné, že se snažíme jíst, cvičit a nehubneme? Poprvé  se tak dozvěděla o lymfatickém systému, který když nefunguje jak má, tak se opravdu můžeme snažit jak chceme a výsledky nejsou. Začala se této problematice věnovat a s ní nabalovat další školení a kurzy ke svému zdokonalení.
Pak ale na trh přišla MADEROTERAPIE, která právě vyřešila celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy, právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky Maderoterapie.
Dala si dohromady veškeré dovednosti a zkušenosti. A vytvořila tak nabídku profesionální osobní zaškolení maderoterapie, tak abych každé z Vás předala ty nejcennější informace a praxi k největšímu výsledku, které vedou ke spokojenosti Vašich budoucích klientek.
Školení je velmi detailně propracované a jednoduše pro každou z vás pochopitelné.
Těší se, že Vám  touto cestou může pomoci ke spokojeným klientkám, které se chtějí cítit hezčí a zdravější.

Další informace

Termín konání

4.4.2024

3 recenze KURZ – MADEROTERAPIE TĚLA

 1. Hodnocení 5 z 5

  Natálie (ověřený vlastník)

  Kurz jsem si vyzkoušela před pár dny a jsem naprosto nadšená. Paní Renata je vtipná, usměvavá a všechny informace podává stylem, který pobaví a zaujme. Z kurzu odcházíte s vědomím, že jste se skutečně naučili co jste chtěli.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Veronika

  Já se tu rozepisovat nebudu …. Pouze napíšu velká spokojenost ! Kurz bych určitě opakovala tady u Renči. Ještě jednou děkuji . Jooo a není to tak , ze Vás naučí maderoterapii a tím to končí. . Vlastně je semnou po celou dobu, když je potřeba .

 3. Hodnocení 5 z 5

  Petra Oblouková (ověřený vlastník)

  Na „vlastní kůži“! Skutečně nejlepší lektorka-koučka-mentorka, která své know-how z oblasti MADEROTERAPIE přenáší skvěle dále. Pokud chcete porozumět a naučit se umění terapie MADEROTERAPIE, tady jste na správném místě. Učte se od nejlepších, od těch, kteří skutečně umí, a ne jen o Maderoterapii hovoří.
  Skvělá fungující masáž, vaši klienti budou nadšeni. Vřele doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *