KURZ – MADEROTERAPIE OBLIČEJE

3900 

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, odstranit podbradku, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku.

Tajemství je ve 3 speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka.

Jak Maderoterapie obličeje funguje?
Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenější a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a efektivní facelifting .Viditelně zpomaluje stárnutí pleti a zejména ochabnutí svalů obličeje.

ŠKOLENÍ TRVÁ cca 2 hodiny – je vhodný i pro širokou veřejnost

Školení zahrnuje:
– sadu 3 madero pomůcek
– masážní olej pro pleť
– osobní zaškolení
– skripta
– certifikát

(

 

 

 

 

 

 

Lektor: Renata Vyskočilová – Mé školení si užijete, je to škola hrou. Na prvním místě je úsměv a vstřícnost. Zasmějeme se, odreagujeme se a hned si potykáme. Uděláme si krásný den. Těším se na každého z Vás.

Termín konání:
Prozatím není stanoven termín  – časový plán – 17:30 – 19:00

S sebou: přezůvky, převlečení, prostěradlo, 2x ručník, psací potřeby
Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava Třebovice

Pořadatel: IČ: 87580519

 

 

Pár slov o lektorce: s maderoterapií  se seznámila doslova „na vlastní kůži“ a byla nadšená z extrémně rychle viditelných výsledků. Od r.2012  pracovala v oblasti estetické medicíny. V tomto oboru se našla, ale po čase chtěla něco více. Chtěla porozumět tělu, jako takovému. Jak je možné, že se snažíme jíst, cvičit a nehubneme? Poprvé  se tak dozvěděla o lymfatickém systému, který když nefunguje jak má, tak se opravdu můžeme snažit jak chceme a výsledky nejsou. Začala se této problematice věnovat a s ní nabalovat další školení a kurzy ke svému zdokonalení. Pak ale na trh přišla MADEROTERAPIE, která právě vyřešila celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy, právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky Maderoterapie.Dala si dohromady veškeré dovednosti a zkušenosti. A vytvořila tak nabídku profesionální osobní zaškolení maderoterapie, tak abych každé z Vás předala ty nejcennější informace a praxi k největšímu výsledku, které vedou ke spokojenosti Vašich budoucích klientek.Školení je velmi detailně propracované a jednoduše pro každou z vás pochopitelné. Těší se, že Vám  touto cestou může pomoci ke spokojeným klientkám, které se chtějí cítit hezčí a zdravější.

Další informace

Termín konání

4.4.2024

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “KURZ – MADEROTERAPIE OBLIČEJE”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *