Sleva

KOMPLETNÍ Kurz – BAMBUSOVÁ MASÁŽ I. + II. – magic bamboo

4300  3900 

Bambusová masáž je ideální pro nahřívání svalů a důkladné promasírování bambusovými tyčemi, a to na zadní i přední straně těla.

Zrušit výběr

Popis

Vstupte do světa bamboo terapie. Masáž s bambusovými tyčemi různé délky a šířky je novým trendem v Evropě. Přesto, že se bambusová masáž na východě provádí už delší dobu, k nám se dostává až nyní. Představte si teplo přicházející z nahřátého bambusu do ztuhlých svalů, nádherně si odpočinete a ještě dlouho budete cítit celkovou regeneraci a uvolnění. Bambusová masáž může být velmi jemná, relaxační, uklidňující a na druhou stranu intenzivní, stimulující, povzbuzující. Záleží na správném typu provedení.

Bambusová masáž může jít ruku v ruce s ostatními terapiemi, jako je například Shiatsu, hot stones, lymfatická masáž a další. Je velmi prospěšná pro krevní oběh, lymfatický systém, uvolnění svalů, stimulaci nervového systému.

Bambusová masáž šetří energii a ruce maséra a přitom je při aplikaci maximálně účinná. Bambusová masáž se dá popsat přímo tím, čím se provádí-bambusem. Bambus je pevný, ale i ohebný. Svou strukturou je velmi tvrdý, používá se na mosty, podlahy, nábytek. Na druhou stranu jeho vlákna jsou velmi jemná a po úpravě mohou sloužit pro výrobu oblečení, povlečení, ručníků. To samé je i s bambusovou masáží. Můžeme ji provést přesně tak, jak potřebujeme.

Bambusová masáž je založena na pevném základu jejího provedení a přitom se dá obměňovat dle potřeby. Používá bambusových tyčí a tyček, které jsou dostatečně tvrdé. Dá se však s nimi provést velmi jemná a relaxační masáž. Bambus se už od pradávna používal hlavně v Číně, Indonésii a Japonsku, kde symbolizoval věčné mládí, životní energii, dlouhověkost, sexualitu, pevnost, sílu, prosperitu a mír. To, co bambus dělá tvrdým a rovným, je krystalická struktura vláken. Krystalická matrice je známá svými dvěma specifickými vlastnostmi. Jedná se o piezoelektrický a pyroelektrický efekt. První je aktivován přítlakem a druhý teplem. Oboje vytváří elektrický potenciál. Při bambusové masáži nepůsobíme tedy jen samotnými tyčemi, ale i tím, co samotný bambus při masáži vytváří. Svaly pracují rovněž s elektrickým potenciálem, což využívá například elektroléčba. Piezoelektrický i pyroelektrický efekt jsou většinou úzce spojené a při použití nahřátých bambusových tyčí můžeme tak účinněji uvolnit svalové napětí.

ÚČINKY Bambusové masáže – Magic Bamboo
•pozitivně působí na krevní oběh a lymfatický systém
•odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
•uvolňuje kloubní spojení
•postupně prohřívá celé tělo
•nabíjí člověka energií
•hluboce relaxuje a harmonizuje
•vyrovnává energii v těle
•pomáhá detoxikaci organismu
•pomáhá samotnému masérovi

PROGRAM KURZU

•základní teorie bambusové masáže
•naučíte se, jak správně zapojit při masáži pohyb celého těla
•naučíte se, jak správně s bambusem zacházet
•zjistíte, co vše bambusová masáž nabízí
•na kompletním kurzu bambusové masáže se naučíte promasírovat celé tělo (záda, dolní končetiny, horní končetiny, šíji, trapézy, dekolt, obličej a vlasovou část hlavy)

Absolventi obdrží certifikát (po předchozí domluvě i v cizích jazycích).

Termíny konání kurzu:
21.6.2024 – 23.6.2024 – Časový harmonogram: pátek 16:00 – 19:00, sobota a neděle 9:00 – 17:00 (přestávka na oběd 12:00 – 13:00)

Časová dotace kurzu: 22 vyučovacích hodin

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava

Co s sebou: 1x prostěradlo, 2x menší ručník, 1x osušku, pohodlné oblečení, přezůvky, deku

Přednáší:
Tomáš Dočkálek –
lektor a masér s více jak 20 letou praxí, který dlouhodobě spolupracuje s Michalem Kučerou (zakladatelem terapie Magic hot stones a havajské masáže v České republice)

 

Pořadatel kurzu: IČ: 05358302

Další informace

Termín konání

21.6.2024 – 23.6.2024

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “KOMPLETNÍ Kurz – BAMBUSOVÁ MASÁŽ I. + II. – magic bamboo”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *