Posted on Napsat komentář

Dokumentární natáčení ČT u nás

Natáčela u nás Česká televize

V období od 5. 3. 2019–6. 3. 2019 u nás proběhlo dokumentární natáčení ČT Ostrava, která uskutečnila záběry nejen z našeho vzdělávacího zařízení, ale také záběry z Kung Fu academy Bruntál či Kynologického klubu Hlučín aj., a to především za účasti Mgr. Grigora Levi Minasjana a jeho rozhovorů. Podklady z natáčení byly použity pro pořad Babylon, který ČT 2 odvysílalo 20. 4. 2019 a nyní lze shlédnout i online na iVysílání České televize.

Dokumentární cyklus Babylon vysílá Česká televize od roku 2004. Cílem Marty Růžičkové, autorky tohoto projektu, je především dívat se na svět pozitivně a přinášet inspiraci, jak jít v životě dál skrze příběhy jednotlivců, kteří nežijí tam, odkud pochází.

Takový je i příběh Mgr. Grigora Levi Minasjana, který se svou maminkou a babičkou v roce 1994 odjeli z Arménie před válkou do České republiky za strýcem, který zde už o rok dříve objevil azyl. V dokumentu se dozvíte, jak si našel svou cestu k Shiatsu masážím a jak postupně dospěl i k spolu-otevření našeho vzdělávacího zařízení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *