ON-LINE SEMINÁŘ – Dietetika dle Čínské medicíny – podle ročního období – 2. část LÉTO – BABÍ LÉTO

690 

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Zveme Vás na on-line seminář týkající se Dietetiky dle Čínské medicíny – podle ročního období – 2. část LÉTO – BABÍ LÉTO.

Cílem je seznámit účastníky semináře s vhodnými stravovacími návyky, a to dle Čínské tradiční medicíny – stravování podle ročního období LÉTO – BABÍ LÉTO.

Probírána bude povaha potravin a jejich ovlivnění našeho těla při různých zdravotních potížích. Povahy potravin budou zaměřeny na běžně dostupné potraviny.

Probírána bude teorie Jinu a jangu, teorie 5 elementů a jejich spojení s potravinami s vnitřními orgány a s naším emocionálním stavem v každém ročním období – zaměřena na LÉTO – BABÍ LÉTO.

Upozorníme na méně vhodné potraviny, které se mohou podílet na vzniku zdravotních potíží apod.

Semináře budou celkem 3 – nyní máme 2. díl, týkající se Léto a babí léto, během kterého se bude probírat stravování v tomto období.
Další díly: podzim-zima budou doplněny v dalším časovém horizontu.

V případě zájmu plánujeme i další díly, kde budeme podrobně rozebírat recepty na celoroční vaření, a to snídaně, obědy, večeře, a také recepty k některým onemocněním.

Po ukončení Lockdownu plánujeme kurzy vaření podle čínské medicíny s Davidem Holáněm, a to již při osobním setkání.

Osnova semináře – délka cca 3 hodiny:
1. Opakovaní základních bodů z prvního semináře
2. Stravovací návyky v letním období
3. Potraviny, které nám pomohou při některých potížích: nespavost, migréna, angina, zvýšená horkost a potivost těla, oslabená slezina (vysvětlení pojmu), nechutenství, žaludeční potíže, průjmy
4. Letní cestování a stravování
5. Recepty na některé potíže
6. ZÁVĚR – Diskuze
Délka semináře: cca 3 hodiny (2x cca 10 minutová pauza po cca 50-60 minutách. )
Místo konání kurzu: Seminář je on-line, tudíž účastnit se může kdokoli odkudkoliv:)

Termín konání: Prozatím není stanoven termín
Časový plán: 16:00 – cca 19:00

Přednáší: Mgr. Grigor Levi Minasjan

 

Pozn. Po připsání částky na daný účet (bude zaslán při potvrzení přihlášky) obdržíte přístupové jméno a heslo do Microsoft 365 a podrobný návod ke spuštění aplikace Microsoft Teams přes kterou bude výuka probíhat. 

Pro poslech přednášky potřebujete mít počítač vybavený reproduktory nebo sluchátky, pro případné dotazy potřebujete mít i mikrofon (ideálně sluchátka s mikrofonem). Budete-li se přihlašovat přes notebook ten má reproduktory i mikrofon zabudovány, ale mikrofon bývá dost slabý – (bude třeba mluvit nahlas, nebo z blízka zabudovaného mikrofonu). V případě, že nemáte PC nebo notebook, je dostačující chytrý telefon, kde si stáhnete přes OBCHOD PLAY aplikaci Microsoft teams.

 

Kurz pořádá: IČ:60766433

Další informace

Termín konání

13.4.2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ON-LINE SEMINÁŘ – Dietetika dle Čínské medicíny – podle ročního období – 2. část LÉTO – BABÍ LÉTO”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *