Sportovní masér/masérka – prázdninový běh

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

7500 

Rekvalifikační kurz sportovní masáž vám poskytne během 150 hodin nezbytnou teorii i praxi pro práci sportovního maséra. Rekvalifikace je zakončena certifikátem MŠMT ČR. Absolvujte akreditovaný masérský kurz v Ostravě. Úhradu kurzu může zajistit Úřad práce.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Rekvalifikační kurz SPORTOVNÍ MASÉR/MASÉRKA

akreditovaný MŠMT ČR

Výuka probíhá v Ostravě v akreditovaném vzdělávacím zařízení MINALT, s.r.o.  Obsahem rekvalifikace na maséra je nezbytná teoretická i praktická část. Čeká vás příjemně strávený čas v moderně zrekonstruovaných prostorách, kde neschází šatna, sociální zařízení, sprcha včetně zázemí (lednička, mikrovlnná trouba, zásobníky na vodu). Nebude chybět ani drobné občerstvení.

Po úspěšném splnění zkoušky obdržíte osvědčení o získání odborné způsobilosti pro výkon masérské činnosti. Uplatnění najdete ve fitness a wellness centrech, salonech, v sociální sféře nebo si můžete otevřít vlastní masérské studio. Získané znalosti můžete předávat dále i jako odborný poradce.
Rekvalifikací sportovní masér/masérka to nemusí skončit. Své obzory si můžete rozšiřovat na dalších kurzech. Můžete se zaměřit na španělské masáže, tlakové masáže či měkké techniky.

Lektoři

Během akreditovaného masérského kurzu v Ostravě se setkáte s jedněmi z nejlepších lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Můžete od nich očekávat srozumitelný výklad doplněný o praktické znalosti, ochotu odpovídat a pomáhat.

Pro koho je kurz určen

Přemýšlíte o tom, že se stanete masérem a nevíte jak začít? Rekvalifikační kurz masér/masérka je určený pro úplné začátečníky. Účastnit se jej mohou zájemci i se základním vzděláním. Nemusíte mít žádné předchozí vzdělání v oboru. Kurz je ideální pro vás, co přemýšlíte o změně zaměření a cítíte, že práce maséra je to pravé.

Vědomosti, které nabudete během výuky, uplatníte i v běžném životě.
Základní znalosti anatomie a fyziologie vám pomohou upravit nejen špatné pohybové návyky.

Možnost úhrady přes ÚP

Registrovaní na úřadu práce mohou za jistých podmínek rekvalifikační masérský kurz absolvovat zdarma. Při vyplňování přihlášky na rekvalifikaci stačí vyplnit do poznámek zkratku ÚP a dále se držet popsaného postupu.

osvedceni pro absolventy rekvalifikacniho maserskeho kurzuPo absolvování obdržíte certifikát

Kurz je uzavřen zkouškou profesní kvalifikace NSK – kvalifikace Sportovní masáž. Obdržené Osvědčení je Vaší vstupenkou do světa profesionálních masérů. Své místo najdete v masérských studiích, centrech či ve vlastním podniku.  Součástí Osvědčení je potvrzení EUROPASS, který získává každý účastník se zdárně ukončenou kvalifikační zkouškou.

Vše o rekvalifikačním kurzu sportovní masér/masérka

Rekvalifikační kurz je veden pod udělenou akreditací MŠMT ČR pod Č.j.: 25256/2023-2
Délka kurzu: 152 hodin

Obsahem kurzu je:
1. Anatomie – úvod do anatomie, názvosloví, stavba a funkce tkání. Anatomie opěrného i pohybového systému, fyziologie vnitřních orgánů.
2. Teorie masáží – indikace a kontraindikace masáží, druhy a způsoby masáží, jejich užití v praxi, rozdělení masážních prostředků podle typu masáže, účinných látek a fyzikálních vlastností.
3. Praktická výuka masáží – v rámci praktické výuky se budeme věnovat jednotlivým sestavám: masáž zad, masáž dolních končetin, masáž horních končetin, šíje, hrudníku a břicha. Dbáme především na správně a efektivní provedení, stejné tak i postoj u masérského stolu, aby masér nebyl v průběhu masáže vyčerpán či jej samotného nezačalo něco bolet:)
4. Základy psychologie – získáte základní dovednosti pro přístup ke klientům a budete si jistější v komunikaci s nimi.
5. První pomoc – první pomoc je nutné využít v ojedinělých případech, proto tomuto tématu je věnován závěr kurzu. Součástí výuky jsou modelové situace, a to nejen při resuscitaci.

Termín konání:

 • 8.7.2024 – 3.8.2024

  Výuka probíhá každý den od pondělí do soboty (9:00 – 16:20, pauza na oběd 12:00-13:00) v termínech: 8.7.2024 – 13.7.2024, 15.7.2024 – 20.7.2024, 29.7.2024 – 3.8.2024

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava – Třebovice

Cena kurzu zahrnuje

 • manuálz rekvalifikačního masérského kurzu sportovní masáže - praxe
 • spotřebu olejů, emulzí v rámci výuky
 • dezinfekční prostředky v rámci výuky
 • podrobné video masérských sestav (sportovní masáž), které si natáčí sami účastníci kurzu
 • sleva ve výši 500,– Kč na masérské lehátko typ PROSPORT 2 – viz https://www.minalt.com/cz/?search=on&q=prosport

Podmínky přijetí

 • dosažení 18 let
 • dobrý zdravotní stav (jak psychický, tak fyzický)
 • morální předpoklady pro práci maséra
 • trestní bezúhonnost v oblasti mravnostních deliktů – výpis z rejstříku trestů
 • dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince
 • potvrzené lékařské potvrzení. Ke stažení ZDE: Lékařské potvrzení

Co s sebou

 • přezůvky
 • prostěradlo
 • ručník, osušku
 • psací potřeby
 • bílé převlečení

Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte:  Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu.

V ceně tohoto kurzu není zkouška profesního kvalifikace NSK!!! 
Zkouška z profesní kvalifikace je zpoplatněna částkou 2000,– Kč a koná se poslední sobotu a neděli v termínu stanového kurzu.

osvedceni pro absolventy rekvalifikacniho maserskeho kurzu

Tato částka není součástí ceny kurzu a je hrazena cca 14 dní před termínem zkoušky!!!
Na zkoušku NSK v rámci rekvalifikačního kurzu prosím NEPODÁVEJTE přihlášku zvlášť – bude Vám předána fyzicky cca 14 dní před termínem.


Obdržené Osvědčení o získání profesní kvalifikace je pak Vaší vstupenkou k otevření živnosti, a tím pádem i do světa profesionálních masérů. Své místo najdete v masérských studiích, centrech či ve vlastním podniku.  Součástí Osvědčení je potvrzení EUROPASS, který získává každý účastník se zdárně ukončenou kvalifikační zkouškou. 

Pořadatel: IČ: 27845486

Další informace

Termín konání

8.7.2024 – 3.8.2024

4 recenze Sportovní masér/masérka – prázdninový běh

 1. Monika Pawlitová

  Absolvovala jsem rekvalifikační kurz sportovní masérka. Peťka, Míša i Grig jsou super lektoři. Určitě tento kurz není poslední, na který se přihlásím. 😀 Parta byla skvělá a všichni mi chybí, nejen fyzicky, ale i vzájemné masáže… Pokud váháte, zda se přihlásit, tak s chutí do toho…
  Pěkné dny přeji Monika

 2. Jiří Holínek

  Pokud jste se dostali na tyto stránky a přemýšlíte o tom,že by jste si chtěli udělat Rekvalifikační kurz na Maséra🧘🧖,tak už nikde jinde nehledejte.Určitě je Tohle shiatsu centrum jedno z nejlepších v ČR ve všech směrech i ohledech! Taky poměr cena/výkon je opravdu super.Velice krásně provedený a promyšlený kurz.Jehož výsledkem je u mě veliká spokojennost a překvapennost všech lidí, které jsem doposud ve svém okolí masíroval.Nemůžu zapomenout na naše Učitele Peťku,Míšu a pana Griga.Všichni jsou moc hodní a fajn. V kombinaci lidí,naší party,co jsme se zde sešli to byl nezapomenutelný zážitek!!! 👌Už teď mi všichni moc chybíte a určitě jsme se neviděli naposledy.Jěště jednou za všechno moc děkuji 🙏😉😘🕯️☯️ Jirka H.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Jana

  Jsem čerstvý absolvent kurzu Sportovní masáž. Osm víkendů strávených v příjemném prostředí s milými a profesionálními lektory. Hodiny teorie i praxe s Peťkou se vždy nesly v duchu pohody, veselé nálady a profesionality. Paní doktorka Tichopádová… skvělá, stále pozitivní a plná energie nás zasvětila do světa anatomie a zdravovědy. Ač v krátkém čase jsme se s ní naučili mnoho nového a užitečného pro naši praxi masérů. A nejen tu. A taky velké díky Grigovi za jeho rozcvičky 🤣, pořádně a příjemně jsme se u nich zapotili a ukázky dalších masáží, které nás motivovali pokračovat dál. Děkuji Vám za Vaši skvělou práci a laskavý přístup. Děláte ji moc dobře. Nashledanou na dalších kurzech 😃

 4. Hodnocení 5 z 5

  Markéta

  Rekvalifikační kurz sportovní masáže můžu vřele doporučit. Kromě profesionálního a velmi vstřícného a přátelského přístupu všech lektorů, jsem zde potkala i partu úžasných lidí, se kterými jsem měla možnost prožít několik víkendů a naučit se mnoho nového nejen o lidském těle, ale především samozřejmě masážní techniky sportovní masáže, které si v mém okolí všichni moc pochvalují 🙂 Rozhodně to není poslední kurz, který v této masérské škole absolvuji. Moc děkuji všem za úžasně prožitý čas a těším se na setkání na dalším kurzu.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *