Sportovní masér/masérka – prázdninový běh

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

6900 

Rekvalifikační kurz sportovní masáž vám poskytne během 150 hodin nezbytnou teorii i praxi pro práci sportovního maséra. Rekvalifikace je zakončena certifikátem MŠMT ČR. Absolvujte akreditovaný masérský kurz v Ostravě. Úhradu kurzu může zajistit Úřad práce.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Rekvalifikační kurz SPORTOVNÍ MASÉR/MASÉRKA

akreditovaný MŠMT ČR

Výuka probíhá v Ostravě v akreditovaném vzdělávacím zařízení MINALT, s.r.o.  Obsahem rekvalifikace na maséra je nezbytná teoretická i praktická část. Čeká vás příjemně strávený čas v moderně zrekonstruovaných prostorách, kde neschází šatna, sociální zařízení, sprcha včetně zázemí (lednička, mikrovlnná trouba, zásobníky na vodu). Nebude chybět ani drobné občerstvení.

Po úspěšném splnění zkoušky obdržíte osvědčení o získání odborné způsobilosti pro výkon masérské činnosti. Uplatnění najdete ve fitness a wellness centrech, salonech, v sociální sféře nebo si můžete otevřít vlastní masérské studio. Získané znalosti můžete předávat dále i jako odborný poradce.
Rekvalifikací sportovní masér to nemusí skončit. Své obzory si můžete rozšiřovat na dalších kurzech. Můžete se zaměřit na španělské masáže, tlakové masáže či měkké techniky.

Lektoři

Během akreditovaného masérského kurzu v Ostravě se setkáte s jedněmi z nejlepších lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Můžete od nich očekávat srozumitelný výklad doplněný o praktické znalosti, ochotu odpovídat a pomáhat.

Pro koho je kurz určen

Přemýšlíte o tom, že se stanete masérem a nevíte jak začít? Rekvalifikační kurz masér pro sportovní a rekondiční masáž je určený pro úplné začátečníky. Účastnit se jej mohou absolventi středních škol (min. dvouleté učiliště). Nemusíte mít žádné předchozí vzdělání v oboru. Kurz je ideální pro vás, co přemýšlíte o změně zaměření a cítíte, že práce maséra je to pravé.

Vědomosti, které nabudete během výuky, uplatníte i v běžném životě.
Základní znalosti anatomie a fyziologie vám pomohou upravit nejen špatné pohybové návyky.

Možnost úhrady přes ÚP

Registrovaní na úřadu práce mohou za jistých podmínek rekvalifikační masérský kurz absolvovat zdarma. Při vyplňování přihlášky na rekvalifikaci stačí vyplnit do poznámek zkratku ÚP a dále se držet popsaného postupu.

osvedceni pro absolventy rekvalifikacniho maserskeho kurzuPo absolvování obdržíte certifikát

Kurz je uzavřen zkouškou profesní kvalifikace NSK – kvalifikace Sportovní masáž. Obdržené Osvědčení je Vaší vstupenkou do světa profesionálních masérů. Své místo najdete v masérských studiích, centrech či ve vlastním podniku.  Součástí Osvědčení je potvrzení EUROPASS, který získává každý účastník se zdárně ukončenou kvalifikační zkouškou. Rekvalifikační kurz je veden pod udělenou Akreditací MŠMT ČR pod Č.j.: MSMT-39194/2020-2/455.

Vše o rekvalifikačním kurzu sportovní masér

Délka kurzu: 150 hodin

Termín konání:

 • 31. 7. 2023 – 26. 8. 2023

  Výuka probíhá každý den od pondělí do soboty (9:00 – 16:20, pauza na oběd 12:00-13:00) v termínech: 31.7.2023 – 5.8.2023, 7.8.2023 – 12.8.2023, 21.8.2023 – 26.8.2023

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, 722 00  Ostrava – Třebovice

Cena kurzu zahrnuje

 • manuálz rekvalifikačního masérského kurzu sportovní masáže - praxe
 • spotřebu olejů, emulzí
 • dezinfekční prostředky
 • zkoušku profesní kvalifikace NSK – Sportovní masér/masérka – při nástupu na kurz (v den zahájení) je nutné odevzdat potvrzený formulář lékařem – naleznete ZDE:  Lékařské potvrzení

Podmínky přijetí

 • dosažení 18 let
 • absolvované středoškolské vzdělání, a to minimálně v délce 2 let
 • dobrý zdravotní stav (jak psychický, tak fyzický)
 • morální předpoklady pro práci maséra
 • trestní bezúhonnost v oblasti mravnostních deliktů
 • dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince
 • potvrzené lékařské potvrzení. Ke stažení ZDE: Lékařské potvrzení

Co s sebou

 • přezůvky
 • prostěradlo
 • ručník, osušku
 • psací potřeby
 • bílé převlečení

  Pořadatel: IČ: 27845486

Další informace

Termín konání

31.7.2023 – 26.8.2023

2 recenze Sportovní masér/masérka – prázdninový běh

 1. Hodnocení 5 z 5

  Jana

  Jsem čerstvý absolvent kurzu Sportovní masáž. Osm víkendů strávených v příjemném prostředí s milými a profesionálními lektory. Hodiny teorie i praxe s Peťkou se vždy nesly v duchu pohody, veselé nálady a profesionality. Paní doktorka Tichopádová… skvělá, stále pozitivní a plná energie nás zasvětila do světa anatomie a zdravovědy. Ač v krátkém čase jsme se s ní naučili mnoho nového a užitečného pro naši praxi masérů. A nejen tu. A taky velké díky Grigovi za jeho rozcvičky 🤣, pořádně a příjemně jsme se u nich zapotili a ukázky dalších masáží, které nás motivovali pokračovat dál. Děkuji Vám za Vaši skvělou práci a laskavý přístup. Děláte ji moc dobře. Nashledanou na dalších kurzech 😃

 2. Hodnocení 5 z 5

  Markéta

  Rekvalifikační kurz sportovní masáže můžu vřele doporučit. Kromě profesionálního a velmi vstřícného a přátelského přístupu všech lektorů, jsem zde potkala i partu úžasných lidí, se kterými jsem měla možnost prožít několik víkendů a naučit se mnoho nového nejen o lidském těle, ale především samozřejmě masážní techniky sportovní masáže, které si v mém okolí všichni moc pochvalují 🙂 Rozhodně to není poslední kurz, který v této masérské škole absolvuji. Moc děkuji všem za úžasně prožitý čas a těším se na setkání na dalším kurzu.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *