NOVINKA – JÓGA pro začátečníky

Jóga pro začátečníky – od 17.1.2022
každé pondělí a čtvrtek od 17 hod

Doba cvičení: 1,5 hod

Cena 200,– Kč – (platba v hotovosti na místě)

Kategorie:

Popis

Ahoj, jmenuji se Marie Janiaková a s radostí oznamuji, že na nás čeká nová jógová cesta!

Cestou sebepoznání a transcendence jsem se vydala již před 4 lety, ze začátku jsem si od toho slibovala vyrovnanější a pozitivnější já, nyní ale vím, že mě tehdy čekalo mnohem více objevů, než jsem si kdy dokázala představit. Jednou z nich byla i jóga. Zprvu jsem jí brala jenom jako instrument pomáhající mi k mému vysněnému tělu.

Brzy jsem ale při cvičení začala cítit různé pocity, jakoby ze mně chtěly pryč. To byla ta chvíle, kdy mi došlo, že jóga je především o duši a vyšším Já, a že je to nádherná pomocnice při odblokováni energetických i emočních blokád. Při každé pozici ucítíte přesně na které vnitřní orgány, čakry a vaše podvědomé schované myšlenky zrovna působí. Pro mě je jóga dokonalá synergie duše i těla.

Potřebujete další důvody proč začít s jógou? Jako bonus Vám jóga výrazně pomůže s léčbou různých chronických onemocnění, bolesti zad a páteře, hormonální dysbalanci a celkové zkrácenosti a neohebnosti těla – už žádné ztuhlé dny!
Dále nás čekají různá dechová cvičení, mudry, meditace a hlavně sebezdokonalování v každém ohledu. Je lehké se nechat sežrat stresem, ale řešení je se s ním naučit pracovat a odbourat ho.

Těším se na Vás s Shiatsu Centrum! Namaste!

Jóga pro začátečníky – od 17.1.2022
každé pondělí a čtvrtek od 17 hod

Doba cvičení: 1,5 hod

Cena 200,– Kč – (platba v hotovosti na místě)
S sebou: karimatku a ručník

Jógu vede: Marie Janiaková

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NOVINKA – JÓGA pro začátečníky”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *