4 RUČNÍ ŠPANĚLSKÁ MASÁŽ

Popis

4 ruční masáž = harmonie těla i duše.

Masáž mužskými a ženskými rukami je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří chtějí relaxovat a prožít skutečné potěšení. Nabízíme úžasnou synchronní masáž, kterou provádí současně dva odborníci – muž a žena. Je jedinečnou příležitostí zažít skutečnou blaženost rovnováhy.

Jaká je zvláštnost takové práce?
Faktem je, že hlavním pilířem v mužském organizmu je imunitní systém (u žen – hormonální). Tyto systémy vždy pracují společně (jeden bez druhého se neobejde, stejně jako jin a jang). Dvě protichůdné energie + a – (jin a jang) se dokonale doplňují a projevují hlubokou relaxaci v těle, klid mysli a sílu duše.

Díky masáži jsou současné stimulovány obě hemisféry mozku, přičemž u některých lidí při masáži dochází k zapomenutí na čas, soustředění se na vnitřní problémy a neustále se přemítajících problémů či úkolů. Díky vhodné pokojové teplotě, klidné hudbě a relaxačnímu masážnímu prostředku se tělo zbavuje proudění negativních myšlenek a stresů.

Lidé, kteří podstoupili tuto masáž tvrdí, že mají pocit jakoby vznášení se nad svým tělem a neuvědomění se přítomnosti.

Jedinečná čtyřruční Španělská masáž je vypracována panem Mgr. Grigorem Levi Minasjanem, na základě 20 ti leté praxe v masážích, a to spojením několika masážních technik s použitím základu tchaj ti a qigong. Tuto masáž nikde jinde nezažijete!

Masíruje: Mgr. Grigor Levi Minasjan a Petra Vavřiňáková

Délka trvání: cca 60minut (jenom zadní část těla)
Cena: 1200,– Kč, původní cena 1600,–

Objednání na tel: 774 220 113 nebo 731 650 415

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “4 RUČNÍ ŠPANĚLSKÁ MASÁŽ”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *