MASÁŽ NA FORMOVANÍ POSTAVY

Popis

Při provádění jakékoli diety nebo vetší fyzické aktivitě zpravidla rychle odcházejí nadbytečné centimetry, ale v některých obtížných partiích neprobíhá žádná změna. Důvodem jsou uložené podkožní tuky, což úzce souvisí se špatným prokrvením, kvalitou kůže nebo otoky.
V takovém případě na pomoc přichází masáž na formování postavy, která zrychluje a zlepšuje prokrvení, což znamená lepší cirkulaci výživných látek a kyslíku do buněk. Výsledkem této masáže muže byt zlepšená kvalita a pružnost pokožky a také zhubnuti v problematických partiích.
Masáž formování postavy je prováděnou profesionální masáží zlepšující kvalitu kůže, a to nejen vizuálně, ale především fyziologicky – ovlivňuje stav kůže a podkožní buňky.
Tato technika zajišťuje možnost dosažení maximálních výsledku, při kterém můžeme vnímat snížení tělesné hmotnosti, sledovat korekci postavy a zlepšení kvality kůže.
Masáž na formování postavy je prováděna jak na celém těle se zaměřením na problematické partie, taktéž i lokálně: masírují se jen problematické partie – hýždě, stehna, břicho a oblast pasu.
Je nutné říct, že kvůli dlouhodobému a intenzivnímu působení na tyto zóny se mohou objevit bolestivé pocity či menší hematomové fleky. Pro zlepšení efektu a lepšího působení na kůži při masáži formování postavy se používá vysoce kvalitní olej, který zrychluje vyplavování tuku.

Délka masáže formovaní postavy záleží na výběru působených zón: 40- 120 min

Cena masáže:

Částečná masáž: cca 40 min – cena 400,- Permanentka 10 masáží: 3700,– Kč
Částečná masáž: cca 90 min – cena 900,- Permanentka 10 masáží: 7900,– Kč
Celková masáž: cca 120 min – cena 1200,- Permanentka 10 masáží: 9900,– Kč

Masér: Grigor Minasjan
Objednávky na tel: 774 220 113
e-mail: info@shiatsucentrum.com