CHIROMASÁŽ OBLIČEJE

Popis

Chiromasáž = speciální technika masáže
Slovo chiro = ruka (z latinského slova)
Chiromasáž je založena na různých technikách klasických východních (orientálních) masérských systémech a zároveň na prvcích kinesiologie a chiropraxe.
V současné době je tato masáž jednou z nejznámějších masáží v celém světě. V České republice bohužel však tato masáž známa moc není.

Historie:

Chiromasáž byla poprvé zaregistrována španělským lékařem Ferrandisem v letech 1913-1918.
Od roku 1982 ve škole pana Ferradnise začal pracovat lékař Enrike Kastells Garsia. V roce 1988 otevřel svou první školu pod názvem INTEMA a v roce 1990 ústav manuální terapie -INMASTER, kde začal rozvíjet techniky chiromasáže.

Účinky masáže:

Hlavním účinkem této masáže je zaměření na svalový, nervový, oběhový a kosterně-kloubní systém člověka. Masáž může být léčebná, preventivní, sportovní a estetická. Má příznivý vliv nejen na fyzický, ale i emocionální stav člověka.
Chiromasáž zvyšuje svalový tonus, uvolňuje svalovou únavu. Pomáhá vyrovnat se s atonií svalů (ztráta napětí tonu svalů). Pomáhá při osteoporóze, artritidě, artróze a otocích.
Tento typ masáže je vhodný především pro kosmetické a estetické účely. Používá se v programu pro formování těla. Proti obezitě, celulitidy, atonii tkání a svalovém tonusu.
Je prevencí proti vzniku vrásek, opravuje kontury obličeje, odstraňuje suchou kůži a otok tkání na obličeji. Masáž plně nahrazuje přístrojovou stimulaci.
Neuroseditivní technika se používá proti boji s emocionální zátěží člověka. Pomáhá se zbavit od symptomů chronické únavy – poruch spánku a podrážděnosti.
Chiromasáž je schopna zvýšit odolnost organismu na stres. Krom toho ovlivňuje uvolnění hormonů štěstí – endorfinů. Masáž ovlivňuje systém lymfatický a cévní.
Při chiromasáži obličeje je masírována oblast obličeje, dekoltu, šíje, trapézů a rukou.

Cena masáže: 600,- Kč
Délka masáže: cca 50-60 min
Masér: Grigor Minasjan

Objednávky na tel: 774 220 113
e-mail: info@shiatsucentrum.com