Kurz – KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE II.

Kurz – KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE II.

Milí příznivci kraniosakrální terapie, srdečně vás zvu na další pokračování kurzu, na kterém si prohloubíte znalosti základního ošetření podle Dr. Upledgera a tyto dovednosti rozšíříte o diagnostiku CRI na poslechových místech těla, práci s fasciemi a membránovým systémem.

Kurz je omezen na 12 osob. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Pro koho je kurz určen:
Druhý díl kurzu kraniosakrální terapie je určen pro všechny (laiky, zájemce o tuto metodu,profi maséry i amatéry apod.) , kteří již mají s kraniosakrální terapií nějakou zkušenost a mají za sebou jakýkoliv základní kurz KST (i u jiného lektora). Cílem kurzu je prohloubit základní znalosti a dovednosti při práci s fasciemi a membránami (falx, tentorium, dura mater).

Cíl kurzu
Tento pokračovací kurz bude hlavně o praxi – prohloubíte si techniky základního KST ošetření dle Dr. Upledgera, naučíte se diagnostikovat CRI podle poslechových míst na těle. Dále si prohloubíte znalosti práce s fasciemi a membránovým systémem.

Termín kurzu

16. 3. 2018 – 18. 3. 2018

Časový plán:

Pátek: 16.00 – 19.00
Sobota: 9.00 – 18.00
Neděle: 9.00 – 17.00

Co s sebou:

• pohodlné oblečení, které nikde nestahuje a neškrtí
• deku a polštářek, pokud máte svůj oblíbený
• teplé ponožky
• přezůvky
• hrnek na kávu (čaj) – (není podmínkou)

Pořadatel a přihláška

Cena kurzu:

Cena 3 500,–Kč

Záloha předem: 1000,– Kč – bankovní účet a v.s. bude zaslán na Váš e-mail při potvrzení přihlášky

Přednáší

Inka Jakimová

Kraniosakrální terapie doslova změnila můj život a stala se mojí velkou láskou. Svoji praxi provozuji na poliklinice MEPHACENTRUM v Porubě. Prošla jsem výcvikem Radka Neškrabala a v současné době působím také jako Radkův asistent výcviku v Ostravě. Zúčastňuji se pravidelných supervizí, skupinových a vlastních individuálních terapií a nástavbových seminářů. Více informací o mně a mé práci najdete na webu www.kranio-ostrava.cz