KURZ – PRÁCE S ENERGIÍ A TEKUTINAMI V KRANIOSAKRÁLNÍ PRAXI

3000 

Žádné volná místa

Napište mi, až bude vypsaný termín

Popis

Když se řekne práce s energií, většině lidem se jako první vybaví nějaké okultní techniky, nebo woo-doo, manipulace, zneužití, někomu možná i léčení, zkrátka něco, co ovládají jen mágové, čarodějnice anebo šamani. Ale není tomu tak. Ve skutečnosti pracujeme s energií všichni, i paní, co pracuje na poště, i ten pán, co řídí tramvaj, i ten člověk, který je vědecky a pragmaticky založený a v životě nikdy by si nepřipustil, že pracuje s energií. Rozdíl je jen v tom, jestli si svoji energii uvědomujeme nebo ne, jestli jsme v kontaktu se svým biopolem, s mentální energií, s emoční energií atd.

Z fyziologického hlediska jsme elektromagnetické bytosti, jsme vodiví, a je to měřitelné. Kraniosakrální terapie je v podstatě neuroenergetická terapie, která reguluje optimální napětí a proud v těle – ten elektrický, ale i optimální napětí a proud tekutin. Elektrický náboj je motorem mnoha reakcí. A když se podíváme na úroveň buňky, i ta je polarizovaná. Membránový potenciál je rozdíl elektrického potenciálu mezi dvěma stranami buněčné membrány. Díky tomu může vznikat akční potenciál – například svalový stah, nebo přenos vzruchu. A stejný proces se děje i v biopoli kolem člověka. Každá nerovnováha v energetickém biopoli se projeví i na fyzické, mentální nebo emoční úrovni jako porucha nebo nemoc.

Kraniosakrální terapie nabízí mnoho technik, kterými lze harmonizovat biopole, využít směrovanou energii rukou k regulaci proudu a napětí, přinést potenci (sílu) tekutin ve formě přílivového (tekutinového) těla. V tomto semináři budete mít možnost si to vše vyzkoušet.

Cíl semináře:
Cílem semináře je seznámit vás s jemnějšími způsoby kraniosakrální práce, které jsou však svojí hloubkou působení velmi účinné a jsou základem pro dialog a komunikaci mezi dvěma systémy.

Pro koho je seminář určen:
Seminář je otevřený vám všem, kteří znáte alespoň základy kraniosakrální práce a máte minimální praxi – tedy už jste na někoho kraniosakrální šahali a zažili jste projevy Dechu Života v lidském systému. Nemusíte jim všem ještě rozumět, jde jen o ochotu a vůli jim naslouchat a být s takto jemnými projevy v kontaktu.

Teoretický obsah:
• Energie, biopole, tekutiny – co vše tvoří naše těla
• Projevy tekutinového těla

Praktický obsah:
• Techniky ošetření s použitím tekutin a energie
(směrovaná energie, V-šíření, spirálkování, osmičkování)

Termín konání: Prozatím není stanoven termín

Místo konání: MINALT, s.r.o., Třebovická 5080/41, Ostrava – Třebovice

Časový plán: středa a čtvrtek 9:00 – 17:00 pátek od 9:00 – 12:00 (přestávka na oběd od 12:00 – 13:00)

Co si vzít sebou:
– pohodlné oblečení, které nikde nestahuje a neškrtí
– deku a polštářek, pokud máte svůj oblíbený
– teplé ponožky
– blok a psací potřeby na vaše poznámky
– hrnek (na kafčo nebo čaj)

Přednáší:
Inka Tichá – Specializuje se na krizi jako na proces transformace člověka a mnoho krizových a transformačních témat jsem si prožila i ve svém životě. Je průvodcem na cestě ke změně pro každého, kdo cítí potřebu vrátit se domů k sobě.
• Výcvik kraniosakrální osteopatie a biodynamiky – Radek Neškrabal, BCST
• Asistence při výcviku kraniosakrální osteopatie a biodynamiky – Radek Neškrabal, BCST
• Terapeutické přístupy k traumatu – Mgr. Petr Odstrčil
• PESSO BOYDEN PSYCHOMOTOR – sebezkušenostní semináře Mgr. Petr Odstrčil
• Neuroenergetická terapie (kraniosakrální biodynamika, polaritní terapie, neuroimunopsychologie, transpersonální psychologie) – Roger Gilchrist, MA, RPE, RCST – probíhající výcvik 2018 – 2021)

Pořadatel: IČ: 05358302

Další informace

Termín konání

14.4.2021 – 16.4.2021